"Підтримати"
Новини
Всі новини

Євросоюз більше не потребує російських ракет

Евросоюз больше не нуждается в российских ракетах

Європейське космічне агентство відмовилося від використання в поточному році російських ракет «Союз-СТ» для запуску супутників навігаційної системи Galileo.

Про це заявив на прес-конференції в Парижі глава ЄКА Йоханн-Дітріх Вернер, передає inforesist.org

«У цьому році ми вперше запустимо супутники Galileo на Ariane 5», — заявив він. Її пуск заплановано на жовтень 2016 року. За раз європейський носій важкого класу здатний вивести на орбіту чотири апарати Galileo, на відміну від російської ракети середнього класу, яка може вивести тільки два супутники.

У 2016 році в Гвіанському космічному центрі проведуть лише один пуск носія «Союз-СТ», в результаті якого він 12 квітня виведе на орбіту супутник дистанційного зондування Землі Sentinel-1B. Раніше всі супутники Galileo запускалися за допомогою російського носія «Союз-СТ».

В даний час на орбіті знаходяться 12 апаратів Galileo. Завершення розгортання європейської глобальної навігаційної системи заплановано на 2020 рік. До того часу супутникове угруповання повинно включати в себе як мінімум 24 апарати. Витрати ЄКА на Galileo оцінюються в 12 мільярдів євро.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини