"Підтримати"
Новини
Всі новини

Думка: За розвал України Порошенку світить Нобелівська премія

Мнение: За развал Украины Порошенко светит Нобелевская премия

Не міг зрозуміти, чому Петро Олексійович просто шаленіє, лише б продавити через Раду горезвісні зміни в Конституцію «про особливий статус окупованого Донбасу».

Оголошено загальний депутатський збір — хоч хворими, хоч мертвими, але все під купол. Своїх — БПП-шних і «Нарфронтних» — ламають через коліно, погрожуючи компроматом і посадити поруч з Корбаном.

Корбана ж обіцяють випустити, але тільки якщо «гасконці» всі за одного візьмуть участь у екзекуції над Основним Законом. Угода гнила, бо Геннадія потім знову запроторять — за куріння на зупинці у складі злочинної групи. Але укроповцям з Коломойським видніше.

Фракції Тимошенко пропонують посади. Дрібних по три. Але багато. А їй потрібна всього одна, але велика за п'ять. Але завтра. Загалом, важкий випадок.

А от чужих принаджують баксами. Кажуть, на Ляшка боляче дивитися: захлинається слиною. Але начебто вирішив радикально піднімати ставки до останнього.

На предметні переговори поки не йде тільки «Самопоміч». Хоча не зрозуміло, скільки вона ще витримає таку масовану облогу.

«Оппоблок» аж пузириться від щастя: все повернулося, вони знову при справі і при баблі. Загалом, всі ті ж гнилі варіанти, що і при пізньому Кучмі і ранньому Януковичу.

Читайте на Infokava.com: Источник: У Порошенка шукають голоси для "особливого самоврядування" Донбасу

Російський листоноша Пєчкін... тьху ти! — Гризлов просемафорив наступне: спочатку ви нам — зміни в Конституцію, амністію бойовиків і вибори на Донбасі, які Україна визнає. А потім ми вам — подумаємо щодо видачі заручників (Савченко, Сенцов та інші), виведення військ і повернення кордону. Але це якщо з Росії знімуть санкції. Та й взагалі...

Коротше, в точності, як намагався Остап Ібрагімович в Ялті щодо стільців, які вранці, а гроші ввечері.

Про Крим, до речі, листоноша не заїкався. Хіба що щодо готовності купувати у нас електрику. Але це ми і так в курсі.

Виходить, що від такої щедрої пропозиції голова у Президента Порошенко закружитися не могла. І зовсім незрозуміло, чого він так люто старається.

Так, Захід тисне його міцно — тільки уявіть собі пончик, на який сів незадоволений слон. Заходу треба нашу донбаську трагедію пригасити швидше і зайнятися власними біженцями, що для них набагато важливіше.

Однак Петро Олексійович явно намагається не тільки зі страху, а і корисливості. Але якої?

І тут мені нашепотіли, що якщо з виконанням Мінська-2 зростеться, то всі учасники будуть висунуті на Нобелівську премію миру. Так-так-так, і стурбовані Меркель з Олландом, і агресор Путін, і, відповідно, терпила Порошенко. Євросоюз підтримає, а там вже як Шведська академія вирішить.

Зрозуміло, що Петро Олексійович марнославний до неподобства, але ж не настільки ж?

А фокус у тому, що до його Нобелевки додається бонус: посада якого-небудь єврочиновника плюс амністія капіталів плюс імунітет від можливого кримінального переслідування. Джек-пот!

І ось цей бонус — саме те, що змушує Президента Порошенко плювати на всякі там національні суверенітети укупі з територіальними целостностями і домагатися результативного голосування по Конституції будь-якою ціною. Та за такий бонус він і без премії розстарається!

Як не сумно, він має шанси. Але в такому разі, у нас у всіх — шансів ніяких...

Олександр Кочетков на Фейсбуці

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини