"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чи знаєте ви? Корпорація Apple колись випускала... кросівки!

Знаете ли вы? Корпорация Apple когда-то выпускала... кроссовки!

Компанія Apple з часів свого заснування була відома шанувальникам в самих різних іпостасях. Так, молоде покоління вважає корпорації з Купертино виробником iPhone, які б'ють всі рекорди. Більш старші фанати, в свою чергу, ще пам'ятають, хто був засновником популяризації комп'ютерної миші і чийому «перу» належить створення кращого графічного інтерфейсу на ПК. Правда, мало хто знає, що Apple колись випускала... кросівки.

Так-так, помилки бути не може. Як повідомляють колеги з TechInsider, випущені в єдиному екземплярі «шузи» повинні були стати знімальним реквізитом для реклами. Проте в силу ряду причин ролик так і не побачив світ, а кросівки канули в Лету, зникнувши з поля зору творців і фанатів і з'явилися лише в 2007 році на eBay.

Господар лота виявився людиною дуже марнотратною (або, бути може, зовсім не розумів всієї цінності ексклюзивного предмета історії) і попросив за нього всього 79 доларів США. Виготовлені з білої шкіри і доповнені такого ж кольору гумовою підошвою, кросівки не залишали «гарячого» сліду навіть при різко виникаючому терті на лінолеумі або паркеті. Доповнював ж загальну картину розташований на «язику» і з боків райдужний логотип яблука.

Де знаходяться кросівки сьогодні, достеменно невідомо, але справжні цінителі «тієї самої Apple» не перестають сподіватися, що взуття рано чи пізно дасть про себе знати на одному з аукціонів за ціною в тисячу-другу доларів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини