"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Києві відкрилися пункти прийому речей для допомоги нужденним

В Киеве открылись пункты приема вещей для помощи нуждающимся

У Києві працюють 29 пунктів прийому речей, які вийшли з ужитку та захаращують життєвий простір у оселі. Другий шанс зайвому одягу, дитячим іграшкам, предметам канцелярії та книгам дає благодійний проект «Добрі речі».

Як зазначають організатори проекту, принесені киянами речі будуть передані вихованцям інтернатів, мешканцям будинків літніх людей, переселенцям із Сходу і людям, які з різних причин залишилися без даху над головою.

Примітно, що нові пункти приймають не тільки бувший у використанні одяг та взуття, а й дитячі іграшки, підручники, канцелярські товари, сувеніри та навіть побутову хімію: шампуні, зубні пасти, мило, зубні щітки, прокладки, пральні та миючі порошки. Речі повинні бути чистими і в хорошому стані, зауважують організатори.

Проект "Добрі речі" покликаний не лише забезпечити гуманітарною допомогою тих, хто її потребує, а й розвивати культуру доброчинності в Україні.

Відтепер найближчий пункт прийому зайвих речей можна знайти на карті «Куди здати відходи в Києві». Нові пункти позначені іконками у вигляді одягу.

Минулого року благодійний проект «Добрі речі» зібрав 5 тонн предметів гуманітарної допомоги.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини