"Підтримати"
Новини
Всі новини

Активісти Києва намагаються врятувати "Лебедине озеро" на вул. Срібнокільській

Активисты Киева пытаются спасти "Лебединое озеро" на ул. Срибнокильской

Кияни б'ють на сполох: в одному зі спальних районів столиці недалеко від вулиці Срібнокільській невідомі засипають озеро. Скандальні дії забудовників прокоментував у Фейсбуці директор департаменту благоустрою Київської міськдержадміністрації Дмитро Білоцерківець

"Хочу прокоментувати ситуацію по засипці озера (технічної водойми - як воно числиться на паперах) на Срібнокільській. Як тільки його почали частково засипати, розуміючи всю ненормальність ситуації ми почали всі перевірки, які знаходяться в юрисдикції та повноваженнях міста.

Отримавши доповідну від співробітників побачив, що у них є:

1. Декларація на будівництво гідротехнічних споруд з кафе.
2. Держакт на землю(приватна власність, що обмежує можливість наших дій), який виданий на підставі рішення Київради від 24.12.2009 року("спасибі" Черновецькому). В цей участок рівний 14 соток входить частина озера(приблизно 3-4 сотки), яке за документами вважається не озером, а технічною водоймою, що нібито давало можливість відводити їм у власність землю з водоймою. (Що в принципі абсурдно)

Кілька днів ми думали, яким чином можна спробувати вплинути на ситуацію. Піднявши документацію КП Плесо звернули увагу перш за все на ПЗС (прибережна захисна смуга) і на водний кодекс обмежує за ДБН кордону щодо будівництва на водних об'єктах. Не за ПЗС не по водному кодексу вони не мали право не на будівництво не на землевідведення. А значить а) міськрада не мала права відводити у власність цю ділянку з частиною водойми. Але оскільки є факт відведення, позитивне рішення суду (а це не оренда землі), можна чекати дуже довго, враховуючи кількість інстанцій.
б) ДАБК не мав право видавати декларацію.

Відповідно наші дії - короткострокові - відправити лист на ДАБК з вимогою анулювати декларацію на підставі ПЗЗ та водного кодексу, а довгострокові - ініціювати позов до суду про анулювання рішення по тій же мотивації.

Так само я б не забував моральну складові щодо громадського впливу на власників і майбутнє кафе-ресторан, підтримка громадськості тут необхідна. Якщо у когось ще є конструктивні пропозиції пишіть нам на допомогу.
P. s. Далі вивчимо кадастрову справа, а так само попросимо екоінспекції оцінити збиток природі і передати цю інформацію в екологічну прокуратуру."

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини