"Підтримати"
Новини
Всі новини

Керівництво України намагається залагодити конфлікт зі скандальною поправкою до держбюджету-2016

Руководство Украины пытается уладить конфликт со скандальной поправкой в госбюджет-2016

Президент України Петро Порошенко виступає за якнайшвидше впровадження ефективної перевірки декларацій державних службовців, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів.

Про це йдеться у переданому УНІАН коментарі прес-служби президента України щодо державного бюджету на 2016 рік.

«Усвідомлюючи недоліки прийнятого Верховною Радою Державного бюджету на 2016 рік, президент України підписав відповідний Закон України. Від цього залежать зміцнення обороноздатності держави, виплата зарплат, пенсій та інших соціальних виплат громадянам України, а також виконання зобов'язань перед МВФ для продовження плідної співпраці з макроекономічної стабілізації в країні
», - зазначається в коментарі.

Читайте на Infokava.com: Представництво Євросоюзу зажадало пояснень від Києва про причини відмови від співпраці

«Якнайшвидше впровадження ефективної перевірки декларацій державних службовців, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів є однією з ключових складових політики президента України у сфері боротьби з корупцією і важливою умовою візової лібералізації, для забезпечення якої глава держави доклав значних зусиль»,
- підкреслили в прес-службі.

Міністр юстиції Павло Петренко написав на своїй сторінці в Facebook, що Кабінет міністрів розробив і найближчим часом внесе до парламенту відповідні поправки в закон про бюджет. За його словами, він сам зі ЗМІ дізнався про те, що нібито в законі про бюджет звідкись з'явився пункт, яким відкладається запуск системи електронного декларування до 2017 року.

«З упевненістю заявляю - в проекті бюджету, який уряд подавав на розгляд Верховної Ради, такого пункту не було і не могло бути»
, - запевнив він.

Крім того, за його словами, уряд вимагатиме провести розслідування, щоб виявити, яким чином ця правка з'явилася у фінальному тексті документа.

Читайте на Infokava.com: Мустафа Найєм: Знайшовся автор "геніальної" поправки до державного бюджету на 2016 рік

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини