"Підтримати"
Новини
Всі новини

Думка: Порошенко - це Янукович, покращений на 30%

Мнение: Порошенко - это Янукович, улучшенный на 30%

Прочитав сьогодні сотню схожих постів: "Якщо, після скандалу навколо Кононенко, Порошенко не почне...", "Якщо Порошенко не зрозуміє...", або "Якщо Порошенко не припинить..." Воу-воу-воу, колеги! Він не зрозуміє, не почне, і не припинить. Тому що з часом люди розумнішають. Або дурнішають. Але вони не змінюються.

І Порошенко не зміниться. Він, і його жадібне оточення цей скандал сприймуть не як тривожну сирену перед падінням на землю. А як несприятливу зміну бізнес-середовища і просто підлаштуються до неї. Стануть крисити трохи тихіше і будувати більш хитромудрі схеми. Але вони не змінять свого ставлення до управління країною. Вовк ніколи не стане вегетаріанцем.

Я пишу це, щоб у вас не було марних очікувань. Пишу, бо мені вже нудно від моїх справджених прогнозів. Хоча для того, щоб робити прогнози про рішення Порошенка чи Яценюка не треба бути Вангою або політологом. Достатньо здорового глузду.

Півтора роки тому, я написав, що Порошенко - це Янукович, покращений на 30%. Сьогодні ми бачимо підтвердження цьому у всій красі: схеми, наглядачі, відкати, замети. Хіба що син президента не став мільярдером. Та й сам президент не несе хрень, на кшталт "Анни Ахметової".

Тому, не будуйте ілюзій і даремних надій. Ніхто з цих упирів не перетвориться в лілового поні. І все, що нам залишається - це боротьба з ублюдками на кожному сантиметрі життя. Просто давайте е**шити їх далі.

Дмитро Гнап
журналіст

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини