"Підтримати"
Новини
Всі новини

Політичні перемовини нададуть Савченко свободу

На думку Фейгіна, процес корисний, бо розголошуються докази невинуватості Савченко. Про це він заявив в ефірі телеканалу 112.
Политические переговоры предоставят Савченко свободу

Він вважає, що вирок Савченко буде обвинувальним, але від того, як захист професійно представить ці докази, навіть якщо судове слідство їх не прийме, буде залежати швидкість або ефективність переговорів по звільненню Савченко.

"Все продовжиться, сторона захисту продовжує представляти докази у рамках цієї стадії процесу. Але доля такого роду клопотань відома, ви її всі бачили. Раз за разом. Усі документи, які ми надаємо, отримані процесуальним шляхом в Києві про невинуватість Савченко, відхиляються. Тому я не думаю, що тут принципово щось зміниться", - зазначив він.Також Фейгін вважає, що питання звільнення Савченко вирішиться у 2016 році.

"Тут складається ряд факторів, які результуюче матимуть вирішення питання з українськими політв'язнями у Росії саме у цьому майбутньому році, оскільки в Росії критична ситуація, переговори з українським ув'язненим безумовно йдуть", - уточнив він.


Матеріал : НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини