"Підтримати"
Новини
Всі новини

Компанія Coca Cola принесла офіційні вибачення перед Україною за "російський" Крим

Компания Coca Cola принесла официальные извинения перед Украиной за "российский" Крым


Coca Cola офіційним документом вибачилася перед Україною за "російський" Крим. Компанія передала офіційні вибачення послу України в США і всю відповідальність за скандальну карту взяла на себе.

6 січня представники компанії Coca Cola принесли офіційні вибачення перед Україною за карту, де Росія була зображена з окупованим Кримом. Офіційні вибачення розмістив на своєму сайті МЗС України.

У Посольстві України в США відбулася зустріч з керівником вашингтонського офісу Coca Cola Ірвін, в ході якої вона принесла офіційні вибачення за непорозуміння. Також представник компанії передала лист від Старшого віце-президента компанії Клайда Таггла на ім'я Посла України в США Валерія Чалого з вибаченням за зазначену публікацію.

У тексті офіційного листа йдеться про те, що намалювала карту незалежне рекламне агентство без погодження з Coca Cola, однак компанія бере на себе всю відповідальність за цей акт. Відзначається, що компанія негайно видалила цю публікацію, як тільки отримала інформацію щодо цієї ситуації.

Крім того, у листі зазначено, що Україна є важливим ринком для компанії і Coca Cola є одним з найбільших платників податків. Компанія не тільки реалізує свою продукцію, але і створює робочі місця, і бере участь у реалізації багатьох соціальних проектів, і сподівається і надалі продовжувати свою діяльність.

Компания Coca Cola принесла официальные извинения перед Украиной за "российский" Крым


Скандал розгорівся, коли на офіційній сторінці російського представництва компанії Coca Cola розмістили вибачення перед росіянами за те, що на карті немає окупованої Росією Криму.

Після цього українці закликали бойкотувати продукцію компанії, а пильні юзери знайшли карту з Кримом у складі Росії та на сайті головного конкурента Coca Cola – компанії Pepsi.

Компанія Coca Cola пояснила свої дії – мовляв, це винне рекламне агентство, а сама компанія політикою не займається. Від Pepsico ніяких офіційних коментарів не надходило.

За матеріалами ТСН

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини