"Підтримати"
Новини
Всі новини

Три головні виклики для України

Три главные вызовы для УкраиныКрім невідкладної загрози, яку Росія становить для України своєю тривалою окупацією Криму і Донбасу, в 2016 році перед Україною постануть ще три серйозні виклики – економічний, політичний і дипломатичний.

Економічний виклик у тому, щоб створити умови, необхідні для відновлення економічного зростання, що дозволить поліпшити умови життя українців. Одна з вимог, озвучених під час Революції гідності на Майдані у 2013-2014 роках – це впевненість у своєму економічному становищі, для якої потрібні зростання економіки і зайнятість.

Якщо Україна подолає політичний виклик, це посприяє і перемозі над економічним. Внутрішні та іноземні інвестиції, які будуть підживлювати економічне зростання, прийдуть у країну, коли в інвесторів з'явиться впевненість у тому, що судова система України є надійною, прозорою та чесною.

Щоб очистити судову систему зверху до низу, потрібна політична хоробрість. Як і для того, щоб впоратися з повсюдно поширеною корупцією і відправити винних за ґрати.

Окремий виклик – зробити повністю незалежними і здатними захищати споживачів органи, що регулюють забезпечення країни електроенергією, водою і природним газом.

Треба чітко вказати: російські війська і техніка повинні піти з Криму і Донбасу


Дипломатичний виклик полягає в тому, щоб прояснити Мінські угоди і чітко вказати: російські війська і техніка повинні піти з Криму і Донбасу, а Україна повинна отримати повний контроль над усім своїм кордоном.

Можливо, українській владі слід запропонувати Сполученим Штатам приєднатися до Мінського процесу, щоб досягти цих прояснень.

Бажаю українському народові всього найкращого в 2016 році.
Білл Тейлор
Матеріал: nv.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини