"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

10 секретів приготування ідеальних суші від майстрів-японців

10 секретов приготовления идеальных суши от мастеров-японцев1. Ні в якому разі не слід економити на продуктах, оскільки риба не буде піддаватися термічній обробці.

2. Сушисти рекомендують з усією серйозністю підходити до приготування рису, оскільки він є найважливішим елементом суші. Для того, щоб зварити ідеальний рис, важливо не тільки враховувати пропорції води і оцту, але й брати до уваги час збору врожаю, щоб враховувати особливості його приготування.

3. Кожне рисове зерно повинне бути приготованим однаково. Це забезпечить рису цілісність, в результаті чого він не буде склеюватися.

4. Кожна риба має свої секрети приготування, тому слід вивчити правила роботи з певної рибою.

5. Не всі частини риби рівні за своїми смаковими якостями. Таку особливість важливо враховувати при приготуванні суші.

6. Особливу увагу потрібно приділити роботі з живою рибою, тому що не можна спровокувати виділення різних гормонів, які негативно вплинуть на смак м'яса.

7. Для розрізання риби слід обрати ніж з заліза, а не з нержавіючої сталі. Більше того, у кожного ножа є своє призначення в японській кухні, які також слід враховувати.

8. Ножі повинні бути максимально гострими для того, щоб зберегти текстуру страви при нарізанні.

9. У процесі приготування суші важливо звернути увагу на запах, оскільки він є ключовим елементом смаку. Аромат повинен бути легким і збалансованим.

10. Кожен шматочок повинен бути з'їдений негайно, тому що з кожною наступною хвилиною суші «вмирають». Не можна готувати страву заздалегідь.

Матеріал : НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини