"Підтримати"
Новини
Всі новини

Заслужити безвізовий режим. Нас чекає непростий рік. Володимир Огризко

Заслужить безвизовый режим. Нас ждет непростой год. Владимир ОгрызкоСитуація настільки швидко змінюється, що прогнозувати, що чекає на Україну 2016 року, неймовірно складно. Проте з упевненістю можна сказати одне: рік буде дуже важким. Але при цьому 2016 рік нарешті визначить, на чому ми стоїмо та куди ми будемо рухатися далі – і в питаннях внутрішньої політики, і, безумовно, щодо темпів просування України на Захід та євроінтеграції.

Але мені чомусь здається, що цей рік за підсумками буде все ж для нас, українців, успішним, оскільки позитивні тенденції, які ми зараз спостерігаємо як всередині країни, так і у зовнішній політиці, матимуть перші хороші результати.

Зокрема, дуже хотілося б, щоб одним із цих добрих результатів стало набуття чинності безвізовим режимом з ЄС вже влітку (міністр закордонних справ України Павло Клімкін спрогнозував, що в разі успішної реалізації реформ українці можуть отримати безвізовий режим навесні-влітку 2016 року – НВ).

Але потрібно пам'ятати:
безвізовий режим європейці пообіцяли нам під чесне слово, що наші рідні парламент і уряд доведуть справу реформ до кінця. Дуже хотілося б, щоб так і сталося. Тоді отримання безвізового режиму стане ще однією складовою європейського вектора розвитку.

Безвізовий режим нам пообіцяли під чесне слово, що реформи будуть доведені до кінця
Нам потрібно від гасел переходити до більш практичних, зрозумілих і корисних для кожного українця речей.

Хоча в найближчі 12 місяців нам усім буде непросто. Проте я вірю в позитив і хочу сподіватися, що наприкінці наступного року ми зможемо озирнутися на зроблене і сказати: так, за цей рік ми просунулися набагато ближче до своїх євроатлантичних і європейських цілей, і зробили це швидше, ніж очікувалося.
Владимир Огризко на НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини