"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україну прийшов бізнес-інкубатор з ОАЕ. Стартапам запропонують від $ 5000 до $ 3 млн

В Украину пришел бизнес-инкубатор из ОАЭ. Стартапам предложат от $5000 до $3 млнЯк інкубатор, Faster Capital обіцяє допомагати в оцінці ідеї, підготовки техніко-економічного обґрунтування, аналізі ринку, в розробці продукту, продажах і маркетингу, а також підтримувати фінансово до тих пір, поки стартап не вийде на беззбитковість.

Інкубатор зацікавлений в IT-проектах, в першу чергу пов'язаних з розробкою ПЗ, інтернет-проектах, проектах з розробки різного роду телекомунікаційних і мобільних додатків, але можливі й інші варіанти, розповідає голова українського представництва Сергій Андрійчук.

На початку роботи на українському ринку FasterCapital не планує ставати лідируючим інвестором в проектах, але готовий вкладати в стартапи в рівних частках або з засновниками, або з іншим фондом або інкубатором, тобто при базовому підході 50х50%.

«У проекти, розвиток яких знаходиться на рівні ідеї, FasterCapital готовий інвестувати від $ 5000 до $ 500000 в залежності від проекту. Для проектів, які вже мають стабільний продукт і, можливо, перший виручку, FasterCapital готовий запропонувати від $ 300 000 до $ 3 млн », - розповідає Сергій.

FasterCapital замислювався як новий тип інкубатора. Його заснували в 2010 році - творці проекту вирішили, що по всьому світу в роботі бізнес-інкубаторів є недоліки, що в свою чергу впливає на успіх проектів-учасників. Приміром, багато проектів не приваблюють досить фінансування в потрібний час, що призводить до провалу.

Сергій Андрійчук

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини