"Поддержать"
Новости
Все новости

Спокій українців на новорічні свята охоронятиме рекордна кількість поліцейських

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що під час новорічних свят охорону громадського порядку будуть забезпечувати близько 24 тисяч правоохоронців.

Про це йшлося на селекторній нараді керівництва Нацполіції.

Зокрема до забезпечення охорони громадського порядку та оперативного реагування на повідомлення та звернення громадян залучено особовий склад усіх служб та підрозділів поліції.

Також розгорнуто та організовано діяльність оперативних штабів, налагоджено взаємодію з територіальними підрозділами Служби безпеки України, Державною прикордонною службою та органами виконавчої влади.

Крім того, буде залучено додаткові сили, збільшено кількість слідчо-оперативних груп та груп документування.

За словами начальника Департаменту превентивної діяльності НПУ Ігоря Бабича, в місцях масового скупчення громадян буде збільшено кількість патрульних та співробітників вибухотехнічних підрозділів.

Нагадаємо, що за попередніми даними на новорічні дні на території держави заплановано кілька тисяч масових заходів за участю понад 1 млн. осіб.

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость