"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чим небезпечна газована вода?

Чем опасна газировка?

[б]Газована вода - улюблений напій і дорослих, і дітей. Але мало хто замислюється про наслідки вживання таких напоїв. Все залежить від того, скільки людей в день, місяць, рік випиває будь-яку газовану воду. Якщо споживання газованої води невелике, то проблем не може бути. Але якщо людина регулярно зловживає подібними напоями, то це може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям і погіршення зовнішнього вигляду.[/b]

[б]Вплив газованих напоїв на організм[/b]

Будь-який газований напій поряд з барвниками, різними добавками, ароматизаторами, діоксидом вуглецю, містить багато фосфорної кислоти. Спочатку такі напої впливають на нирки. Це може призвести до ниркових колік. Потім має шкідливий вплив на печінку. Також напої погано впливають на серцево-судинну систему, що може призвести до розвитку цукрового діабету.

[б]Газовані напої і зовнішність[/b]

Всім відомо, що газована вода висококалорійна. Щоб поправитися на зайві 500-700 г за місяць достатньо випивати 300 мл напою. Але з-за газованої води виникають проблеми не тільки з фігурою. Постійне і надмірне вживання солодкої газованої води веде до ожиріння, що несе за собою і зайве навантаження на внутрішні органи, задишку, а також проблеми з серцем.

Ці напої дуже шкідливі для зубів. Зубна емаль починає набувати жовтуватого, коричневого відтинку. Це відбувається тому, що в газованих напоях висока кислотність. Тому ясна стають більш чутливими, а зуби починають руйнуватися. Стоматологи застерігають: газовані напої треба пити через соломинку, щоб у напою було менше прямого контакту з зубами, також не можна чистити зуби після того, як була випита газована солодка вода.

[б]Газовані напої і важкі наслідки[/b]

У деяких газованих напоїв наявність кислоти настільки висока, що напій може роз'їдати стінки і дно металевої ємності. Купуючи газовану воду в алюмінієвих банках, слід враховувати, що в рідині можуть бути важкі метали. Вживання такого напою може призвести до розвитку хвороби Альцгеймера. Тому краще купувати газовану воду в пластикових пляшках. Потрібно завжди дивитися на дату виготовлення, чим свіже напій, тим краще.

Газована вода може викликати гіпоглікемію. З-за високого вмісту цукру в газованих напоях, підшлункова залоза виробляє максимальну кількість інсуліну для захисту організму. Потім Коли рівень цукру падає, самопочуття погіршується. У людини з'являється слабкість, втома, сонливість, він стає млявим і апатичним. Але варто знову випити газованої води, рівень цукру в крові підніметься. Постійні перепади можуть призвести до порушення обміну речовин. Особливо небезпечно пити солодку газовану воду дітям.

Фахівцями доведено, що якщо дюдина буде випивати щодня 2 літра газованої води, то її працездатність буде нижчою, людина буде втомлюватись. Причиною цього є зниження калію в крові.

[б]Газовані напої та алкоголь[/b]

Поєднання цукру, алкоголю і газу опасно для організму і може викликати сильне отруєння! Любителям таких напоїв краще вживати алкоголь в чистому вигляді, не потрібно змішувати, додавати соки, сиропи та інше для поліпшення смаку. Вам зовсім не потрібні зайві калорії.

Лікарі попереджають: регулярне і надмірне вживання газованих напоїв може призвести до підвищення артеріального тиску, а надалі і до виникнення серйозних захворювань.

За матеріалами ACTIONFITNESS

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини