"Підтримати"
Новини
Всі новини

Росіяни можуть залишитися без Coca-Cola, Pepsi, Visa і MasterCard

Россияне могут остаться без Coca-Cola, Pepsi, Visa и MasterCard

Перший заступник голови фракції "Справедлива Росія" і перший заступник голови комітету Держдуми з економполітики Михайло Ємельянов повідомив, що Росія може відповісти обмеженнями у бік таких компаній як Coca-Cola і Pepsi, у відповідь на введені США санкції проти РФ.

"В якості екстравагантного заходу, але чутливого для американців, можна припустити заходи, які давно пропонувалися - це введення підвищених акцизів на продаж солодких газованих напоїв. Насамперед постраждають Coca-Cola і Pepsi", - сказав Ємельянов, передає РІА Новини


США у вівторок розширили санкційний список стосовно РФ, включивши туди кримські винзаводи "Новий Світ", "Масандра" і "Магарач". Всього в список були внесені 34 фізичних та юридичних осіб. Туди потрапив ряд "дочок" найбільших російських банків — Сбербанку і ВТБ, структури Ростеха.

"Відповідати, безумовно, треба. Відповідати треба чутливо і не завжди симетрично."
, — сказав Ємельянов.

Також, на його думку, можна було б подумати над обмеженням у використанні в Росії американських платіжних карт.

"У нас дійсно в ходу Visa, MasterCard. Треба подумати про заходи з обмеження обігу цих карт, залишити їх поки для зарубіжного ринку, і одночасно активно впроваджувати нашу платіжну картку",
— зазначив депутат.

Ємельянов вважає, що відповідні заходи РФ можуть торкнутися і найбільших американських банків. За його словами, це дуже суттєвий сегмент, на який можна вплинути.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме