"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Живіть сьогодні!" - новорічний пост Кіану Рівза набрав сотні тисяч лайків

"Живите сегодня!" - новогодний пост Киану Ривза набрал сотни тысяч лайков

Днями американський актор Кіану Рівз написав на своїй сторінці в Faecobok пост про те, що потрібно змінити своє життя прямо зараз, не чекаючи Нового року! Повідомлення розійшлося в мережі з величезною швидкістю, вже нараховує сотні тисяч лайків і репостів.

Ось його переклад:
"Живите сегодня!" - новогодний пост Киану Ривза набрал сотни тысяч лайков


«Бачите людей позаду мене? Вони всі біжать на роботу, не звертаючи уваги ні на що. Іноді повсякденна рутина настільки затягує нас, що ми забуваємо зупинитися хоча б на хвилину, щоб насолодитися красою життя. Ми перетворюємося в справжніх зомбі.

Підніміть очі і вийміть навушники з вух. Привітайте перехожого або обійміть того, кому погано. Запропонуйте комусь свою допомогу. Проживайте кожен день так, ніби він останній.

Мало кому відомо, що кілька років тому я був у страшній депресії. Я ніколи нікому не говорив про це. Мені потрібно було знайти свій спосіб побороти її. І я зрозумів: людина, яка не давала мені бути щасливим, — це Я САМ.

Кожен день, прожитий нами, безцінний. Давайте відповідно ставитися до цього факту. Немає гарантій, що завтра настане, тому починайте жити сьогодні!

Сподіваюся, ви поділіться цим постом, щоб хоча б у ці святкові дні стало трохи більше любові!»

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини