"Поддержать"
Новости
Все новости

У Порошенка просять узаконити перевибори мера Львова у березні

На сайті Президента України з’явилася петицію щодо підтримки законопроекту про проведення позачергових виборів мера у Львові у березні 2016 року., передає кореспондент Львівського порталу.
У Порошенка просять узаконити перевибори мера Львова у березні


Як повідомляється, ініціатором петиції є «УКРОПівка» Ольга Данчук.


Також ця петиція вимагає створення при ЛМР громадської ради, яка б контролювала діяльність мерії.
«У зв’язку з фактами бездіяльності та протиправними діями посадових осіб, органів та державних службовців, а також зважаючи на процвітаючу корупцію в органах місцевого самоврядування , з метою забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики пропоную створити громадську раду», – йдеться у петиції.

Читайте на InfoKava.com: inlviv.in.ua

Основним завдання цієї ради має бути надання громадськості можливості контролю у всіх сферах діяльності Львівської міської ради та її виконавчих органів. Пропонується створити цей контролюючий орган при:
– департаментах ЛМР;
– міському голові;
– виконавчому комітеті;
– при усіх районних адміністраціях.

«Також просимо підтримати законопроект №3624 зареєстрований 10 грудня щодо перевиборів міського голови у Львові», – додається у петиції.

Джерело: inlviv.in.ua

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость