"Підтримати"
Новини
Всі новини

В самому центрі Вільнюса немає ні водопроводу, ні каналізаційної системи, - Вальдемар Томашевски

В самом центре Вильнюса нет ни водопровода, ни канализационной системы, - Вальдемар Томашевски
«Прошу пояснити, чому в самому центрі столиці, всього в 1 км від Святих Воріт і старого міста, немає водопроводу», - таке питання член Європарламенту Вальдемар Томашевски сформулював у листі, відправленому директору адміністрації Вільнюського самоврядування.

Так він прагне допомогти жителям вільнюських мікрорайонів Лепкальнис, Маркучяй і представниці їх мешканців Яніні Озаровской. Жителька Вільнюса звернулася до члена Європарламенту, так як вона втрачає віру в те, що влада Вільнюса виконає обіцянку і забезпечать жителям старостства Расу можливість підключення до водопроводу.

Рада Вільнюського самоврядування, між іншим, стараннями членів фракції ІАПЛ, ще в 2011 році затвердив спеціальний план розвитку інфраструктури водопроводу і каналізації. В цьому плані було передбачено, що територія, на якій вказані райони, внесені до 1 етапу виконання спеціального плану. План передбачив і можливість жителів цієї та прилеглих вулиць підключитися до водопроводу та каналізаційної системи.
Про ці наміри жителі навіть були поінформовані письмово. На жаль, з приходом до влади лібералів мера Ремигиюса Шимашюса, питання було заблоковано.

Читайте на InfoKava.com: Президент Європейського банку схвалює реформи банківської системи

Жителька Вільнюса Яніна Озаровская скаржиться, що в даний час відбувається тільки листування з різними установами, а роботи не зрушили з місця. Крім цього, мешканку обурила відповідь, отримана влітку 2015 року від ЗАТ Vilniaus vandenys. Компанія, відповідальна за вільнюський водопровід і каналізаційну мережу, повідомила мешканці Вільнюса, що пов'язані з проектом документи були узгоджені з Вільнюським самоврядуванням, але вулиця Гележинес в них не фігурує.

«Я розумію, що на околиці Вільнюса є багато житлових будинків, у яких немає ні водопроводу, ні каналізації, жителі беруть воду з колонок і користуються вуличними туалетами, але я прошу пояснити, чому в самому центрі столиці, всього в 1 км від Святих Воріт і старого міста немає водопроводу та каналізаційної мережі, хоча ще в 2011 році вулиця Гележинес була внесена в 1 етап виконання спеціального плану щодо розвитку інфраструктури водопроводу і каналізації, а в 2015 році – вже ні?», - запитує європарламентар Вальдемар Томашевски.

Член ЄП також просив інформувати, коли Вільнюському самоврядування на вулицях Гележинес, Рагувос, Сукилелю, Слене, Діджейі і Рибишкю виконає спеціальний план розвитку інфраструктури водопроводу і каналізації, на який ЄС виділяє фінансування.


Джерело: obzor.lt

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини