"Підтримати"
Новини
Всі новини

Медведєв наказав знайти юристів і добитися повернення боргу Януковича"

Медведев приказал найти юристов и добиться возвращения "долга Януковича"
РФ повинна стягнути з України весь борг по кредиту з урахуванням штрафу, віце-прем'єрам доручено наймати юристів і готувати звернення в юридичні інстанції для стягнення боргу з Києва.

"Хотів би, щоб члени уряду, Сергій Едуардович (Приходько. - Ред.), Ви на це зверніть увагу, й інші колеги, міністерство фінансів залучіть, природно, підготувати всі необхідні рішення для того, щоб звернутися в той юрисдикційний орган, який був обраний на підставі нашої угоди з Україною тоді, для розгляду цього спору. Потрібно буде найняти юристів і починати цю процедуру з належним завзяттям і старанністю. Стягувати все, включаючи штрафи, які до того часу будуть накопичені українською стороною", - сказав Медведєв на зустрічі з віце-прем'єрами.

Також російський прем'єр зазначив, що немає жодних сумнівів, що Київ не буде платити. "А в тому, що вони не будуть платити, немає ніяких сумнівів, курс, який проводить уряд України, нам відомий: по суті, це маніпулювання та порушення міжнародних зобов'язань, до цього потрібно так поставитися. Передайте це теж Ігорю Івановичу Шувалову, тому що він у нас теж відповідає за фінанси та організуйте цю роботу в уряді РФ ", - додав Медведєв.

Читайте на InfoKava.com:"Донбас - це Україна" - Дмитро Медведєв

Ще одне питання, яке стосується української тематики. 20 грудня настало прострочення України по платежах щодо єврооблігацій на 3 мільярди доларів. Це означає, що настав фінансовий дефолт, це юридичний факт і, якщо хочете, вже історичний факт", - сказав Медведєв.


"Є ще 10 днів пільгового періоду, коли заборгованість може бути повернута без штрафу. Але, судячи з заяв українських чиновників, вони цього робити не збираються, відповідно, відбудеться через 10 днів і дефолт в юридичному сенсі. Тобто всі ці обставини настануть вже в повному обсязі, і санкції також, природно, почнуть діяти. У цьому випадку нам необхідно використовувати заходи захисту, про що було сказано на нараді у президента нещодавно, щоб домогтися повернення боргу", - додав прем'єр-міністр РФ.


Джерело: censor.net.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини