"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Русский мир" дістався Швеції: росіяни хочуть "анексувати" житловий будинок

"Русский мир" добрался до Швеции: россияне хотят "аннексировать" жилой дом

Ескалація в боротьбі за корпус Торгового представництва РФ в Швеції досягла свого піку: "барикади" з боку російських дипломатів і відключення водопостачання у всьому будинку з боку комуни Лідінге.

Увійти в будинок ніхто не має права, оскільки він має статус дипломатичної недоторканності. Зараз під'їзди до будинку забарикадовані бетонними блоками і вивіскою, яка говорить, що це власність посольства Російської федерації, пише Радіо Швеція

"Будинок на Лідінге" - восьмиповерховий багатоквартирний будинок, будівлі торгпредства РФ на престижному острові Лідінге, комуні-супутнику шведської столиці, був проданий з аукціону на початку 2014 року.

Стефан Хэге, адвокат і один з трьох власників будівлі, не може потрапити в нього вже більше року. В інтерв'ю газеті Svenska Dagbladet, він заявив, що, крім відключення води, плануються і інші дії.

«Ми ще подивимося, чи зможуть вони зварити свою різдвяну кашу», - сказав він журналістам, маючи на увазі російських дипломатів, які живуть в будинку і відмовляються його покидати. Він зазначив, що, як власник, він не отримує ні орендної плати від проживаючих у будинку мешканців, ні плати за воду і електрику.

«Росіяни думають, що вони можуть анексувати будинок», - говорить Стефан Хэге.


У посольстві Росії в Швеції, коментувати інцидент відмовилися.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини