"Підтримати"
Новини
Всі новини

Росія скасує частину антитурецьких санкцій - не хочуть зганьбитися на ЧС-2018

Россия отменит часть антитурецких санкций - не хотят опозориться на ЧМ-2018

Росія вирішила скасувати частину економічних санкцій щодо Туреччини. Таким чином російська влада збирається виключити ризик не добудувати до терміну всі об'єкти ЧС-2018. Експерти пов'язують цей крок з важкою економічною ситуацією в країні.

Москва вирішила скасувати частину економічних санкцій щодо Туреччини, щоб успішно завершити будівництво об'єктів до Чемпіонату світу з футболу в 2018 році. Пом'якшення санкцій торкнеться близько 30 компаній, обсяг виконуваних робіт яких складе 60 мільярдів рублів, пише «Московський комсомолець».

Як повідомляє «РЕН ТВ», обмеження пом'якшать для будівельних компаній з Туреччини, які будуть готові створити спільні підприємства з російськими партнерами. При цьому в таких підприємствах під контролем росіян повинні виявитися 75% і ще одна акція. Таким чином російська влада збираються виключити ризик не добудувати до терміну всі об'єкти ЧС-2018.

Обсяг російсько-турецьких інвестицій до введення санкцій досягав 2-2,5 млрд доларів у рік, з яких більша частина якраз припадала на будівельну галузь і виробництво будматеріалів, повідомив "Комерсанту" аналітик Кирило Яковенко.

При цьому експерт зазначив, що введення російськими чиновниками поблажок щодо турецького бізнесу — наслідок важкої економічної ситуації в країні.

У ряді регіонів компанії, чиї штаб-квартири знаходяться в Туреччині або засновані громадянами цієї країни, є найбільшими роботодавцями"
, - додав Яковенко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини