"Підтримати"
Новини
Всі новини

10 цікавих медичних фактів

10 интересных медицинских фактов

Медицина врятувала багато життів і запобігла безліч небезпек перед людством. Ми вирішили зібрати кілька цікавих медичних фактів, точніше фактів з медичної практики.

! Найвища температура тіла була зафіксована в 1980 році в якогось Уіллі Джонса з Атланти, штат Джорджія. При надходженні в лікарню вона виявилася рівною 46,5 градусів Цельсія. З лікарні пацієнт був виписаний через 24 дні.

!Найнижча документально підтверджена температура людського тіла була зареєстрована 23 лютого 1994 р. в Реджайні, провінція Саскачеван, Канада, у 2-річної Карлі Козолофскі. Після того як двері її будинку випадково опинилися замкненими, і дівчинка протягом 6 годин залишалася на морозі при температурі -22 градуси Цельсія, її температура тіла дорівнювала 14,2 градуса.

!В шлунку 42-річної жінки, яка страждала нав'язливим заковтуванням предметів, було виявлено 2533 чужорідних тіла, в тому числі 947 англійських шпильок. При цьому жінка скаржилася на «несильний біль в животі».

!Найважчим предметом, який коли-небудь був видалений з шлунку людини, був волосяний ком вагою 2,35 кг. Існує така хвороба, при якій хворі їдять волосся — трихофагія.

!Найбільшу кількість таблеток прийняв К. Кілнер із Зімбабве. За 21 рік лікування він прийняв 565 939 пігулок.

!Найбільше уколов поставили Семюелю Дэивдсону з Великобританії. За все життя йому було зроблено щонайменше 78 900 ін'єкцій інсуліну.

!Більше всього операцій переніс Чарльз Йенсен з США. В період з 1954 по 1994 роки йому було зроблено 970 операцій з видалення новоутворень.

Читайте на Infokava.com: 10 цікавих фактів про людський мозок

!Найтривалішою в історії була операція з видалення кісти яєчника. Вона тривала 96 годин. Після операції вага пацієнтки впала з 280 до 140 кг.

!Саму довгу зупинку серця пережив рибак Ян Ревсдал з Норвегії. Після того як він у грудні впав за борт в районі Бергена, і температура його тіла знизилася до 24 градусів, його серце зупинилося на 4 години. Він поправився після підключення до апарату штучного кровообігу.

! Найбільші перевантаження довелося пережити гонщику Девіду Перли в липні 1977 р. Під час гонки сталася катастрофа, і Перли довелося винести зменшення швидкості з 173 км/год до нуля на відрізку шляху довжиною всього 66 см. Він отримав 29 переломів і 3 вивихи, а його серце зупинялося 6 разів.

За матеріалами: selfhacker.net

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини