Новости
Все новости

Кримська ніч: на окупованому півострові заявили: "свєтнаш"

У тимчасово окупованому Севастопольському художньому музеї імені М.П.Крошицького відбулася офіційна презентація Всеросійської соціокультурної акції "СвєтНаш".

За цей час зібрано понад 50 живописних, графічних робіт і фотографій, повідомляє прес-служба російського уряду міста, передає "Крим.Реалії".

Акція "СвєтНаш" супроводжувалася майстер-класами, відеоісталляціями та інтерактивними іграми для дорослих і дітей.

"Роботи в рамках акції "#СвєтНаш" надіслані з Севастополя, Москви і Підмосков'я, Санкт-Петербурга, Саратова. Акцію підтримали севастопольські театри, науково-дослідний інститут «Кримська астрофізична обсерваторія», Державний Російський музей, галерея Navicula Artis, Саратовський художній музей імені А.Н.Радищева", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що світло з України до окупованого Росією Криму не подається з 22 листопада. Все сталося через підрив електроопор в Херсонській області. Тоді була знеструмлена лінія ВЛ 220 кВ «Каховська - Титан». Подача електроенергії на півострів відновилася 8 грудня зі згоди учасників акції блокади Криму.

Також нагадаємо, що Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової російської окупації Криму 20 лютого 2014 року. Влада Російської Федерації заперечує окупацію півострова і заявляє, що "відновила історичну справедливість".

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме