Новости
Все новости

Міні-фабрика, що виробляє офісний папір з макулатури

09:21, 11 дек 2015
3 369
Міні-фабрика, що виробляє офісний папір з макулатури
Розробка належить одному з найбільших виробників принтерів та сканерів, японській компанії Epson. Установка PaperLab представляє собою справжню міні-фабрику з переробки офісного паперу.

З макулатури PaperLab створює чистий папір традиційних форматів А4 і А3.

Розробники пояснюють, що користувачі зможуть самостійно не лише обрати розмір паперу, але й задати йому бажану щільність і товщину.


Вражає швидкість роботи апарату. За наявності достатньої кількості вихідного матеріалу PaperLab здатен видавати 14 аркушів А4 в хвилину (а це вже 6 720 листів за робочий день).

Ще одна особливість установки полягає у мінімальному споживанні води для виготовлення паперу. Таку технологію Epson запатентували ще в 2013 році, проте усіх деталей не передають. Відомо лише, що PaperLab не потрібно підключати до водопроводу. Для роботи пристрій вимагатиме невелику кількість води, щоб підтримувати заданий рівень вологості усередині камери переробки (судячи з усього, воду потрібно буде доливати в спеціальний резервуар).

Читайте на InfoKava: В ЛНР больше не будет работать кондитерская фабрика "АВК"

PaperLab шляхом процесу сухої переробки подрібнює вже використаний папір, потім за допомогою повітряних вихорів відокремлює чорнило від волокон, і після цього пресує матеріал у чисті аркуші.

До речі, завдяки подрібненню паперу до волокон офіси зможуть відмовитись від шредерів.

Продажі PaperLab розпочнуться в Японії у 2016 році. Тому наразі важко підрахувати економію від використання цього пристрою.

Джерело: ecotown.com.ua
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость