"Підтримати"
Новини
Всі новини

Держлісагентство "оголило" палац міністра часів Януковича

Гослесагентство "оголило" дворец министра времен Януковича

Державне агентство лісових ресурсів України зобов’язало садове товариство «Ключі» демонтувати паркан навколо земельних ділянок, де розташовані маєтки екс-міністра уряду Миколи Азарова – Миколи Злочевського.

Про це йдеться в документі, який є в розпорядженні Центру протидії корупції, що оскаржував захоплення земель державної власності та використання Злочевським отриманих земель всупереч їхньому цільовому призначенню.

Відповідно до документа, Держлісагентство вимагало від садового товариства «Ключі» демонтувати паркан до 20 листопада, проте цього не було зроблено. За день до кінцевого терміну виконання припису СТ «Ключі» повідомило держорган про те, що вони демонтують паркан та «відновлять попередній стан земельної ділянки».

Гослесагентство "оголило" дворец министра времен Януковича

У 2010 році розпорядженням голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка садівницькому товариству Злочевського «Ключі» було надано чотири лісові ділянки загальною площею 14,5 гектара на косі між Київським водосховищем та обвідним каналом. Проте тоді Злочевський цих відомостей не коментував.

Журналісти програми «Схеми» встановили, що сім гектарів наданого державного лісу обгородили спільним парканом, за яким розташовано приватні маєтки екс-міністра, а селяни не мають доступу до цих ділянок через паркани з колючим дротом. Проте тоді Злочевський цю інформацію не коментував.

«Обнесення державної власності своїм приватним парканом є чистої води порушенням закону, який гарантує громадянам вільний доступ до лісів та водойм, – пояснює Сергій Миткалик, юрист Центру протидії корупції. – Зараз ми вимагаємо від Держінспекції сільського господарства перевірити, чому Злочевський орендує ці земельні ділянки за ціною, нижче ринкової».

Як з’ясували журналісти, Хотянівська сільрада, на території якої містяться ділянки, отримує за користування 14 гектарами лісу 86 тисяч гривень на рік.

Гослесагентство "оголило" дворец министра времен Януковича

Як зазначають у Центрі протидії корупції, державне підприємство, що надало структурам Злочевського в оренду земельні ділянки, ігнорувало факт огородження земель. Тому активісти вимагатимуть притягнення до відповідальності чиновників, що сприяли цій оборудці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини