"Підтримати"
Новини
Всі новини

Найдорожчий велосипед у світі

Тисячі років золото вважалося універсальним мірилом багатства, завдяки його інертним властивостям. Воно досить рідкісне, але все ж недостатньо, щоб бути валютою. Золото практично не вступає реакції, тому не іржавіє і не темніє, має свій відмітний колір, який допомагав визначити справжність монет ще в далекому минулому, коли вони були більш надійними. Зараз значення цього металу більш очевидно - хороша провідність, стійкість до корозії і пластичність, завдяки яким золото знайшло практичне застосування в електроніці. Але все одно воно залишається мірилом багатства й успіху, бо так вирішив ринок (як і тисячі років тому).
Самый дорогой велосипед в мире

Британці з Goldgenie вже більше десяти років покривають золотом предмети повсякденного використання, включаючи позолочені і інкрустовані стразами Сваровські айфони і айпади. Але навіть з такою нестандартною обробкою iPhone 6 продається за ціною трохи менше 3 тисяч фунтів стерлінгів. Щоб піднести ці речі на новий рівень, Goldgenie довелося вдатися до більш високого класу показного багатства.

Так з'явився 24-каратний велосипед. Команда, безумовно, талановитих ремісників з Goldgenie взяла за основу Giant Defy 3 з алюмінієвою рамою і покрила золотом, можна сказати, весь байк. Від кінчиків керма до кінчиків спиць, включаючи зірочки і ланцюг. Розставлені «вишукані» чорні акценти у вигляді сідла із замші «Сан Марко», грипс і шин. Все інше - золоте.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини