"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Рупор Кремля" Кисельов відкриває в Криму винний бізнес

"Рупор Кремля" Киселев открывает в Крыму винный бизнес
Генеральний директор МІА «Росія сьогодні» Дмитра Кисельов є співвласником виноробного господарства в Криму. Про це повідомляє РБК. Цю інформацію виданню підтвердив сам Кисельов.

За даними видання, поки що господарство не виставляє пляшки на продаж, але планує вийти на ринок після отримання ліцензії в 2016 році. Телеведучий розповів, що у нього є частка в господарстві Cock t est belle потужністю до 4000 пляшок у рік. Назва господарства збігається з назвою маєтку, який він побудував у 2005 році.

Розвивати винне господарство медіаменеджер з партнерами розпочав у 2012 році. «Ми з ще трьома сім'ями вирішили зробити якісне вино для самих себе – щоб було що пити на відпочинку», – пояснив виданню Кисельов. Співінвесторами проекту, за його словами, виступили сім'я коктебельських виноробів Волошиних (однофамільці Максиміліана Волошина) і сім'ї двох московських архітекторів – Дмитра Овчарова та Олександра Некрасова. Юридично структура власності зараз оформляється, кожна з сімей отримає в проекті 25%, уточнив Кисельов.

Дружина Кисельова Марія, яка відповідає за фінансову сторону проекту, розповіла, що всі партнери, крім Волошиних, інвестують гроші у розвиток господарства в рівних частках. Сім'я Волошиних надає свою землю – 10 га. Зараз для вина Cock t est belle закуповують чужий виноград, але на 7-8 га ділянки Волошиних партнери в наступному році планують висадити молоді лози.

Кисельови і партнери відмовилися озвучити загальну суму інвестицій у проект. Кисельова поділилася, що лише на обладнання, будівництво погребів та інші роботи пішло близько €100 000. Собівартість виробництва пляшки становить близько 500 рублів. Зараз 70% виробництва – це ігристі вина, 30% – тихі, все випускаються під брендом Cock t est belle, відзначає forbes.

Мінімальна відпускна ціна за одну пляшку складе 1000 рублів. Надалі партнери планують наростити потужність до 10 000 пляшок вина на рік.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини