Все новости

Кремлівський гопнік знову обіграв Захід. Андрій Піонтковський

Під час свого виступу Володимир Путін винайшов новий мем, який можна поставити поряд з «мочити в сортирі»: «Помідорами не відбудетеся». Типова загроза з підворіття, що доповнює загрози, які звучали вчора на засіданні Державної Думи з вуст великого державного діяча, першого віце-спікера Думи Володимира Жириновського. Жириновський хвалився, що ми, мовляв, скинемо бомбу в Босфор і викличемо повінь, яка змиє весь Стамбул і знищить всіх його жителів.

Ось зараз такий стиль зовнішньої політики Росії.


Так що ескалація з Туреччиною буде продовжуватися, і вона прийняла такий шалений характер в останні два-три дні у зв'язку із звинуваченнями в адресу Ердогана в нібито кришуванні ІДІЛ.

Хоча сам Путін у свій час був схоплений за руку в цьому бізнесі: я вже неодноразово писав про сенсаційні свідчення Венедиктова 21 листопада. Він стверджував, що основним покупцем ІДІЛовської нафти є Асад, і в цьому йому допомагає Москва – як фінансово, так і дипломатично. Там склався трикутник Асад-Путін-ІДІЛ, і тільки закінчені ідіоти, якими зараз себе показують західні політичні діячі, не можуть цього зрозуміти.
Слабкість Заходу і його нескінченне бажання поступатися Путіну - корінь проблеми

Позавчора держсекретар Джон Керрі говорив,
що Росія буде грати виключно роль союзника в Сирії, міністр оборони Великобританії сказав, що РФ теж зацікавлена в стабілізації ситуації в Сирії, в НАТО хочуть зустрічатися з росіянами і обговорювати сформоване положення.

Іншими словами, кремлівський гопнік, не володіючи жодними ресурсами, обігрує західних лідерів виключно через їх слабкість, дурість й недалекоглядность. Виникає відчуття, що у всій світовій політиці залишився єдиний чоловік з яйцями – це Ердоган, який жорстко протистоїть Путіну.

Проблема в тому, чи розуміють у Кремлі, що йдуть проти члена НАТО - тобто наближаються вони до божевілля або вже зійшли з розуму. Я не думаю, що в Москві додумаються підривати Босфор, але, з іншого боку, від них всього можна чекати.

Крім того, я не бачу великого ентузіазму НАТО щодо надання підтримки Ердогану. Вони мукають щось крізь зуби, а Обама швидше будує з себе посередника між Путіним і Ердоганом, що виступає в якості лідера країн НАТО, членом якого є Туреччина.

Ось ця слабкість Заходу і його нескінченне бажання поступатися Путіну є коренем проблеми.
Навіть улюблена тітонька Меркель, за спідницею якої Україна хоче сховатися від російського ведмедя, вимагає, щоб Україна негайно відновила постачання електроенергії в Крим. Я вже не кажу про Олланда, який приїжджав до Москви цілувати ручку Путіну.

Це дивовижна якість західних лідерів.
Так що Путін, не маючи ніяких козирів, дуже майстерно використовує психологічну і політичну слабкість лідерів Заходу.

Матеріал : НВ
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Страна вооружена: СБУ изъяла огнестрел, взрывчатку и боеприпасы
Коронавирус: страшная сила статистики и графиков
Пандемия: главные новости утра 16 марта
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Под Харьковом разбился АН-26 ВСУ с курсантами, есть погибшие. Дополняется
Самый большой алмаз в мире - в 109 карат - вырастили в Украине
ГБР завершило расследование и назвало «истинные причины и условия» аннексии Крыма
Побит 26-летний рекорд Сергея Бубки: швед Дюплантис взял высоту 6,15 метра
Индекс человеческого капитала Украины - 10 лет без изменений