Все новости

У російській колонії з криками "бандерівець" тюремники забили до смерті підлітка з України

Тіло вбитого більше восьми днів не видають батькам. У Білореченській виховнії колонії на Кубані співробітники забили до смерті підлітка Віталія Попа, який приїхав у Росію з Закарпатської області. Як повідомляє "Нова газета", подія відбулася 25 листопада, батькам хлопця повідомили про його смерть на два дні пізніше, а тіло не видають і досі.

16-річний Віталій приїхав на Кубань з України до батьків, які мали невеликий бізнес в Росії. Там, повідомляє видання, "зв'язався з поганою компанією" і брав участь у розбійному нападі на магазин, внаслідок чого отримав 4 роки 8 місяців колонії.

У ніч на 25 листопада сімох підлітків, в числі яких був Віталій, привезли в колонію. там їх змусили пройти в душову, роздягнутися, а співробітники колонії в кількості 5-6 чоловік побили всіх, проте більше за всіх били саме хлопця з України.
У російській колонії з криками "бандерівець" тюремники забили до смерті підлітка з України

"Більше інших били засудженого Поп В. І., який відмовлявся віджиматися і присідати; називали його бандерівець, хохол; він просив співробітників "не бийте, досить, вистачить", але співробітники продовжували побиття, ставали йому на голову і тиснули на неї ногами; погрожували йому, що змусять його "жерти гівно і мити туалет"; відтягли його в бік туалету і продовжували побиття, в результаті чого той втратив свідомість", - так розповідали інші побиті підлітки, показання яких зафіксовані в акті Громадської спостережної комісії по Краснодарському краю.

Віталій помер внаслідок побоїв. Батьки досі не отримали документа про наявність побоїв – бачили тільки фото і відео.

Читайте на InfoKava.com: Тюремники роз'їжджають на позашляховиках за 2 млн

"У двох місцях на голові були величезні порізи, а голова як скручена. Тіло чорне, як вугілля", — розповідає батько підлітка. У російській колонії вбили підлітка з України_3 Новая газета Батьки отримали довідку про смерть

Сімох співробітників колонії, включаючи в. о. начальника, заарештували на два місяці. Крайовий СК порушив дві кримінальні справи: за частиною 4 статті 111 (умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, що спричинило смерть потерпілого) і за частиною 3 статті 286 (перевищення посадових повноважень із заподіянням тяжких наслідків).

"Це — негативний момент. Керівництво ФСВП зробить найжорсткіші висновки. Зараз в обставинах розбирається ціла бригада спрямованих туди інспекторів. Ми зараз повністю все перевіряємо, як це було і що сталося. Директор ФСВП ставиться до подібних речей дуже жорстко, і, природно, будуть дуже серйозні покарання за такі речі, тому що такі речі не можна прощати", - прокоментував подію заступник директора ФСВП РФ Олег Коршунов.

Джерело: tsn.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Страна вооружена: СБУ изъяла огнестрел, взрывчатку и боеприпасы
Коронавирус: страшная сила статистики и графиков
Пандемия: главные новости утра 16 марта
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Под Харьковом разбился АН-26 ВСУ с курсантами, есть погибшие. Дополняется
Самый большой алмаз в мире - в 109 карат - вырастили в Украине
ГБР завершило расследование и назвало «истинные причины и условия» аннексии Крыма
Побит 26-летний рекорд Сергея Бубки: швед Дюплантис взял высоту 6,15 метра
Индекс человеческого капитала Украины - 10 лет без изменений