"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Олексій Кудрявцев: незаконні забудови можна буде приватизувати в 2016 році

Алексей Кудрявцев: незаконные застройки можно будет приватизировать в 2016 году
Держархбудінспекція розглядає питання продовження "будівельної амністії", що передбачає введення в експлуатацію самовільно побудованих житлових об'єктів та об'єктів першої-другої категорії складності, на 2016 рік.

“Ми зараз вивчаємо це питання. Дуже багато людей звертаються до нас з цим питанням, тому якщо буде така необхідність, то ми буквально в січні-лютому будемо пропонувати Кабміну продовжити будівельну амністію", — сказав він.

Читайте на InfoKava.com: Українці відпочиватимуть 10 днів на Новий рік. Відео

Він також розповів, що станом на початок грудня органи архітектурно-будівельного контролю узаконили майже 10 000 об'єктів самовільного будівництва, при цьому найбільша кількість декларацій про введення в експлуатацію самобудів було зареєстровано у Київській, Дніпропетровській, Чернівецькій та Тернопільській областях.

Як повідомлялося, Верховна Рада в середині січня ухвалила закон про внесення змін у Закон "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт.

Даний документ продовжив до 31 грудня 2015 так звану "будівельну амністію", яка дозволяє узаконювати самобуди за спрощеним механізмом.


Джерело: ukrrudprom.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини