"Підтримати"
Новини
Всі новини

SkyBell: розумний дверний дзвінок підключений до WiFi

SkyBell: умный дверной звонок подключенный к WiFiПрогрес не стоїть на місці, і його не зупинити. Щорічно виробляється і вдосконалюються безліч гаджетів. Деякі з них досить прості і невигадливі, а призначення та необхідність інших не зовсім зрозумілі пересічному споживачеві. Але зараз ми хочемо поговорити про дуже потрібній і зрозумілій всім пристрій — дверномий дзвінок. Ви скажете: "Що можна дізнатися цікавого про дверноий дзвінок?". Повірте нам, цей дзвінок гідний Вашої уваги.

Основна функція дверного дзвінка — повідомлення про прихід гостя за допомогою звукового сигналу. Для того щоб відкрити, нам необхідно залишити свої справи і йти до дверей. А як же часто у двері дзвонять реалізатори різних товарів, релігійні і політичні агітатори, страхові агенти, та й взагалі сторонні люди. Через необачно відкритої двері потік непотрібної інформації висипається на Вас. Класичний дверний дзвінок не може допомогти запобігти такій ситуації, оскільки не дає можливості бачити і поговорити з гостем, з'ясувати причину візиту. Відмінним рішенням в такій ситуації буде інновація від компанії SkyBell. Розумний дверний дзвінок підключений до WiFi, що дає можливість побачити гостя на екрані Вашого смартфона.

Читайте на InfoKava.com: Кішка користується дверним дзвінком. ВІДЕО

Як працює дверний відео-дзвінок SkyBell?


В той час коли гість тисне на кнопку дзвінка SkyBell, на вашому мобільному пристрої з'являється вхідний виклик. Ви можете відповісти на нього або відхилити. Якщо Ви відповісте на дзвінок, включається автоматичне відео зображення і у Вас є можливість побачити і поговорити з відвідувачем.
SkyBell: умный дверной звонок подключенный к WiFi

Передається відео зображення за допомогою спеціального програмного додатка SkyBell для пристроїв на базі Android і iOS. Додатковим плюсом є те, що для отримання дзвінка на телефон Вам не обов'язково бути вдома. Ви можете перебувати де завгодно і будете знати, що відбувається у Вашому житлу. При цьому, якщо швидкість передачі даних низька, то якість зображення буде автоматично знижено пристроєм. Для даного пристрою не потрібно ні спеціальних проводів, ні акумуляторів, воно підключається до стандартних проводів дверного дзвінка.
SkyBell: умный дверной звонок подключенный к WiFi

Додатково у механізмі є вбудована ІЧ підсвічування, що дозволяє бачити і в темний час доби. Камера дверного дзвінка має датчик руху і повертається на 170 градусів. Датчик руху повідомить Вас навіть якщо користувач не натиснув кнопку дзвінка.

На ринку цей дзвінок представлений у двох кольорах: бронза і срібло. Проводиться з хорошого пластика, при цьому температурний режим від -40C до +65 C. Передача відео і аудіо відбувається тільки в зашифрованому вигляді. Доступ до інформації мають тільки ті, хто включений в мережу.

Джерело: meest.us

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини