Все новости

Відео інтерв'ю пілота Су-24: виявлення підводних камінців російською журналісткою

Відео інтерв'ю пілота Су-24: виявлення підводних камінців російською журналісткою
Пілот Михайло Мурахтін, який вижив після падіння літака Су-24, читав власне інтерв'ю з папірця. До такого висновку дійшла телепродюсер и журналіст Віра Кричевська, яка на прохання російського каналу "Дождь" проаналізувала інтерв'ю пілота.

Журналістка зауважила, що саме місце, де знімають пілота, викликають здивування, адже його могли зняти у госпіталі. Читайте також: США точно відомо, хто стріляв у пілотів СУ-24 - МЗС Росії За словами Кричевської, найбільшу підозру у неї одразу викликав звук на відео, адже можна чітко почути кожну склейку. "Це говорить про те, що це міг бути просто наговір, наприклад, він міг говорити не дуже добре, має право, ніколи не давав інтерв'ю.

Міг переговорити цей текст десь за рогом", - пояснила телепродюсер. Окрім того, сама ситуація, у якій пілот дає інтерв'ю, викликає сумніви. "Уся поведінка учасників цього матеріалу – вони штучна", -пояснила свої наступні сумніви Кричевська. "Ми бачимо журналістів, які вистроїлися на злітному полі, журналістів, що вже доволі дивно", - продовжила телепродюсер. Вона пояснила, що не може насправді бути такого, що журналісти спокійно слухають пілота, не перебивають.

Читайте на InfoKava.com: Виявлено тіло вбитого російського пілота Су-24М. ВІДЕО

Проте, найцікавішим, що помітила Кричевська виявилися не так словами пілота, як він сам. По-перше, його знімають спиною до глядача, хоча чоловікові могли просто закрити обличчя. Інший момент, який помітила журналістка, це те, як Мурахтін нахиляє голову у процесі інтерв'ю.

Кожний кивок чітко співпадає із паузою перед подальшою "начиткою" тексту. "Зі спини ми бачимо, ка кровно по тексту цей герой нахиляє голову вниз, як ніби у нього в правій руці внизу, за межами кадру, є папірець-підказка", - пояснила сумніви Кричевська, наголосивши, що інтерв'ю ніяк не може бути "прикладом розмовного тесту".

Нагадаємо, турецькі винищувачі збили російський військовий літак,, який порушив повітряний простір Туреччини.


Двом росіянам, які були на борту Су-24, вдалося катапультуватися, однак у повітрі їх обстріляли сирійські повстанці. Згідно з їхньою заявою, одного вони вбили.

25 листопада з'явилася інформація, що один з льотчиків вижив і був евакуйований в район аеродрому Хмеймим.


Джерело: tsn.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Страна вооружена: СБУ изъяла огнестрел, взрывчатку и боеприпасы
Коронавирус: страшная сила статистики и графиков
Пандемия: главные новости утра 16 марта
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Лучшее за неделю
Мультимедиа
ГБР завершило расследование и назвало «истинные причины и условия» аннексии Крыма
Побит 26-летний рекорд Сергея Бубки: швед Дюплантис взял высоту 6,15 метра
Индекс человеческого капитала Украины - 10 лет без изменений
Аниматоры 19 стран сняли мощный фильм о протестах в Беларуси
Как Ермак в Берлин слетал и до чего там договорились