Все новости

У Ялті Путіна вже відкрито називають на вулицях пиз@@лом

"Надії давно вже втрачені", - розписалося Міненерго РФ у власному безсиллі що-небудь зробити з відновленням енергоживлення на півострові. А це означає кримчанам залишається жити в "анусі" завжди.

Ні, звичайно, є варіант відпустити заручників, схоплених путінськими спецслужбами - Савченко, Сенцова, кримськотатарських активістів, і тоді світло на півострів дадуть. Але зрозуміло, Путін цього не зробить. Тому кримчани будуть мерзнути щодня, щотижня, щомісяця...

Санаторії Криму з 1 грудня припиняють прийом відпочиваючих, у зв'язку з повним відключенням від електроенергії. Брак бензину на півострові, в Росії вирішили заповнювати поставками з танкерів.

Вчора цілий день мої українські ялтинці збирали для нас інформацію. Я знаю цих людей давно, їм можна довіряти у всьому, вони перевірені в період зелених чоловічків і їхня інформація найоб'єктивніша, я їй довіряю.

Отже, поїхали.......

Дух ялтинців впав до нуля, самозаспокоєння минуло, ватніковский оптимізм під плінтусом. Ялтинці думали, що дня два, три їх лякатимуть відсутністю електроенергії, путінська гнида натисне на Україну і ялиночка запалиться.

Але про це було й годі думати. Світла, газу, води і всіх принад цивілізації вони так і не отримали. Стає все гірше, їдять в сухомятку, туалети вже смердять на всі під'їзди і квартири, митися ні чим і це вони усвідомлюють зі страхом в очах.

Риторика в чергах, на вулицях, так в іншому скрізь, де є скупчення людей тепер одна - путін нас кинув, путін пиз""""бол (дослівні вирази), на фіг нам потрібен такий цар.....

Я дуже просила своїх друзів і родичів визначити точний настрій ялтинців. Можу сказати точно, невдоволення путіним зростає в геометричній прогресії і це чиста правда. Нас в інеті боти намагаються переконати, що ялтинці після вимкнення електроенергії будуть Україну ще більше ненавидіти. На превеликий жаль тролів і ботів, ненавидять тепер Росію з Путіним. Путін не захистив їх у важку годину і це у них аргумент.

Я тепер заспокоїлася трохи і точно тепер знаю, що КРИМ буде в УКРАЇНІ, причому скоро.

У Львові вже випустили нове пиво "Крим вночі".

Загалом, кримчани живуть зараз, немов жертви вірменського землетрусу 1988-го року. У Ялті Путіна вже відкрито називають на вулицях пиз@@лом ... Він нічого НЕ може...

ermalex76
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Страна вооружена: СБУ изъяла огнестрел, взрывчатку и боеприпасы
Коронавирус: страшная сила статистики и графиков
Пандемия: главные новости утра 16 марта
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Аниматоры 19 стран сняли мощный фильм о протестах в Беларуси
Как Ермак в Берлин слетал и до чего там договорились
Воды в Крыму нет: военные перекрыли реку для снабжения Симферополя
Замки Украины: воссоздана в 3D-формате Звягельская крепость
Полёт на Марс всё ближе: SpaceX успешно испытала прототип марсианского корабля