Все новости

Комаровський ринок є головним міським продовольчим ринком столиці Білорусії

Розвиток Комаровського ринку


Комаровський ринок є головним міським продовольчим ринком столиці БілорусіїУ 1979 році недалеко від Будинку меблів в Мінську, на перехресті вулиць Ст. Хоружої та Куйбишева, відбулося відкриття Комаровського ринку. Він представляв собою центральний колгоспний ринок, який був найбільшим в Білоруській РСР. Спорудження спроектували кілька талановитих архітекторів: Ст. Аладова, Ст. Кривошиї, А. Желдаков, М. Ткачук. Архітектори враховували проект Челябінського торгового центру. В результаті критий павільйон ринку був доповнений невеликим сезонним ринком Мінська. Будівництво стартувало 20 травня 1980 року.
В 1997 році було створено торгівельне комунальне унітарне підприємство Комаровський ринок, яке стало грати важливу роль в Мінську. У 2000 - 2003 роках поряд з цим ринком Мінська були обладнані три автомобільних паркінгу. У 2001 році почав працювати красивий багатоступінчастий фонтан. Поруч з фонтаном знаходяться бронзові скульптури Володимира Жбанова і Олега Купріянова.

Читайте на InfoKava: Жителі столиці Таїланду шоковані побаченим небесним явищем. ВІДЕО

Легенди, пов'язані з Комаровським ринком в МінськуЖителі Мінська розкажуть кілька легенд, що мають відношення до Комарівці. Учасником більшості легенд є Федька Комар та їх дія відбувається поруч з Миколаївською церквою.
Одна легенда присвячена ченцеві Анатолію. Одного разу чернець знайшов скарб, який був захований розбійниками. Чернець Анатолій вирішив залишити скарб собі. Це стало відомо Федьку Комару. Щоб він мовчав, чернець пообіцяв половину знайденого скарбу віддати Федьку. Однак юродивого вночі відвели в ліс і вбили. На місці, де помер Федька Комар, з'явилося болото.
Дія іншої легенди, відомої кожному жителю Мінська, відбувається на початку XV століття. Федька Комар побачив, як вбили людину. У мішку, який належав померлій людині, виявилося золото. Юродивий зрадів знахідці і вирішив піти в ліс. Проте він потрапив у болото. Згодом дане місце було названо Комаровкой.
Дані легенди, що мають відношення до Комаровським ринку, викликають великий інтерес не тільки у місцевих жителів, але і у туристів. Однак дуже часто виявляється все набагато прозаїчніше. Тому, є ще одна легенда про те, що у зв'язку з тим, що тут було болото, тут завжди було безліч комарів. І тому, цей ринок так і прозвали - Комаровським ринком. Щоб не виявилося правдою, цієї найкращий ринок Мінська.

Визнання і нагороди ринкуВсі ринки Мінська варті уваги, але тільки Комарівка змогла отримати найбільш почесні нагороди.
Комаровський ринок в Мінську отримав нагороду за високий рівень організації ринкової торгівлі. Показником високого рівня організації є створення багатьох робочих місць. Працівники підприємства отримали почесну нагороду «Срібний Меркурій».
Крім цього, Комаровський ринок отримав нагороду за досягнення найкращих результатів у виконанні прогнозів соціально-економічного розвитку Білорусі. Цими нагородами пишаються всі жителі Мінська.


Источник: tourputevka.com
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Что делали два миллиона украинских ФОПов в 2019 году. Статистика и аналитика
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Лучшее за неделю
Мультимедиа
В Санжарах уже спокойно, но точку поставить надо
Леонид Каденюк - первый космонавт независимой Украины
Коронавирус пугает людей и они защищаются, как могут. Фото
Планету могут спасти леса, посаженные с помощью дронов. Видео
Гений Леонардо да Винчи: во Львове - выставка инженерных сооружений. Фото. Видео