"Поддержать"
Новости
Все новости

Після трагедії в Торезі бойовики визнали себе терористами - заява

Смерть дівчинки і важкі поранення хлопчика внаслідок вибуху бронемашини під час так званого танкового шоу в окупованому Торезі — на совісті бойовиків.

Це визнав їхній ватажок — так званий заступник «командувача корпусом Міністерства оборони ДНР» Олександр Басурін, передає "7 Днів Україна".

Про нещасний випадок, а ніяк не про теракт ще до офіційного «повідомлення» очільників «ДНР» говорили й бойовики-очевидці трагедії.

Бусурін, що не дивно для бойовиків, у своїй заяві спершу оголосив «офіційну» версію кривавого випадку — мовляв, вибух, який забрав життя 9-тирічної дівчинки і важко поранеив її 7-мирічного брата, — це спланований теракт. При цьому Басурін не сумнівається, що «вчинила» його українська сторона для залякування «мирних» сепаратистів.

У цій версії керівництва «ДНР» нема нічого незвичайного — бойовики завжди і у всьому звинувачують українську сторону. При цьому Басурін заявив, що так звана «прокуратура ДНР» «кримінальну справу» порушила за «статтею» теракт.

Однак значно цікавіше, що каже Едуард Басурін далі. Відповідаючи на запитання журналіста, він зрештою визнав, що це — не єдина версія причин трагедії — є ще й недбальство самих бойовиків.

«Халатність у будь-якому випадку існує тих осіб, які допустили проведення цього теракту. Просто так же не могло статися», — сказав проговорившись командир бойовиків.

У коментарях до відео заяви Басуріна сепаратисти і бойовики пишуть, що про ніякий теракт і мови бути не може: кров дитини — на руках організаторів «шоу».


Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость