"Поддержать"
Новости
Все новости

Для жителів Туманного Альбіону відкрили українську фотовиставку

Цими вихідними у Лондоні проходить фотовиставка під назвою «Крихка Незалежність», присвячена 24-їй річниці незалежності України.

Про це повідомляє портал VIDIA із посиланням на посольство України у Великій Британії.

На виставці представлено більше сотні робіт британських та українських фотографів, які відтворюють контраст між красою української землі, людей і багатовікової культурної спадщини України та військовою агресією РФ проти України.

За словами фотографа Бена Робінсона, чиї фотографії представлені на виставці, у жителів Туманного Альбіону досі є суттєвий інтерес до України, але він поступово згасає – частково через проблему біженців та мігрантів у Західній Європі і Сполученому Королівстві та через конфлікт в Сирії.

Своїми роботами Робінсон прагне показати для британської аудиторії людське обличчя української трагедії.

Гості виставки мають нагоду ознайомитися також із фотографіями Сергія Лойко, Тайя Фарукі, Івана Богдана, Івана Кравчишина, Олексія Колобова, Олександра Харченка, а також фото з фронту, зробленими українськими бійцями.

Зібрані під час заходу кошти буде направлено на проекти благодійної організації Ukraine Aid, спрямовані на допомогу постраждалим від російської військової агресії на сході України.

Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость