"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські продукти потрапляли в Крим за хабарі на кордоні - Держприкордонслужба

Украинские продукты попадали в Крым за взятки на границе - Госпогранслужба

З метою виявлення правопорушень серед персоналу прикордонного відомства в усіх підрозділах Держприкордонслужби проводяться профілактичні та перевірочні заходи. Нещодавно офіцери внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби здійснили раптову перевірку у контрольних пунктах вїзду-виїзду, що адмінмежі з Кримом.

"Під час перевірки у прикордонного наряду Бердянського загону, який ніс службу у контрольному пункті «Чонгар», виявили 700 гривень та 3 000 російських рублів, отриманих за сприяння в незаконному пропуску автомобілів з товарами. Цих військовослужбовців усунуто від виконання службових обов’язків, призначено службове розслідування" - повідомляє Державна прикордонна служба України.

Поряд з тим у цьому ж контрольному пункті було зафіксовано відмову прикордонного наряду від неправомірної вигоди, а саме від 10 тисяч російських рублів, які порушники також пропонували за сприяння незаконного переміщення товарів до АР Крим.

Також відмову від пропозиції у здійсненні протиправної діяльності зафіксовали у Котовському прикордонному загоні. Втягнути у протиправну діяльність громадянин України намагався прикордонника відділу «Чона». Військовослужбовець на пропозицію не погодився та здійснив доповідь начальнику відділу.
Державна прикордонна служба України звертається до усіх громадян, не створювати прецеденти та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі, шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями.

"Зауважуємо, що не залежно від посади та звання, у разі виявлення ознак корупційних правопорушень, особи притягуються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності в установленому законом порядку" - йдеться в повідомленні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме