"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Росії швидко зростає кількість незадоволених взяттям Криму - блогер

В России быстро растет число недовольных взятием Крыма - блогер

Декілька хороших новин.

Перша. Патріотів-мудаків а ля "путін-введи-війська" в Росії вже майже не залишилося.
"Число категоричних противників прямого вторгнення за останній рік зросла на 10% – і вони в абсолютній більшості. Проти введення військ в Україну висловлюються 72%, 20% – «за», 8% утрималися.
Більшість взагалі-то виступає за дипломатичну (88%) або гуманітарну (84%) підтримку ДНР і ЛНР. Прихильників надання інших видів допомоги – економічної і військової, – менше. За останній рік тут намітилася тенденція на зниження: за військово-технічну підтримку виступають 50% (проти 64% у порівнянні з червнем 2014 року). Зросло і число противників допомоги зброєю: зараз за це вже 38% (у червні 2014-го було 25%).

Друга. Стрімко скорочується число "крымнашистов". Зростає кількість противників анексії. Путінський угар випаровується, як сон, як ранковий туман.
"Переосмислення позицій намітилося і щодо приєднання Криму. До 59% зменшилося число тих, що вважає, що це принесло країні більше користі, ніж шкоди. Роком раніше таких було 70%. 23% (проти 17% роком раніше) вважають, що приєднання принесло більше шкоди."

Третя. Санкції нарешті дотяглися до простих росіян. Що пішло їм на користь.
"Не виключено, що це [зростання незадоволених кримської історією і сумніваються] пов'язано з зростанням інших показників – майже вдвічі порівняно з минулим роком збільшилася кількість зрозуміли, що санкції створили проблеми особисто для нього і його сім'ї. Роком раніше про серйозні і дуже серйозні проблеми говорили лише 16% опитаних, а в цьому серпні кількість відповідають таким чином зросла вже до 27%... На думку експертів, опитування фіксує чітку тенденцію зниження ейфорії росіян, що виникла після приєднання Криму. Справа в тому, що люди на собі відчули зростання цін, все частіше пов'язуючи це з ситуацією в Україні та з приєднанням Криму. Так, заступник директора Левада-Центру Олексій Гражданкін пояснив «НГ»: «Зниження підтримки сил, що протистоять київській владі в Україні, зазначалося давно. Цей Тренд триває..."

"Голова Політичної експертної групи Костянтин Калачов сказав, що... росіяни усвідомили, що Донбас до складу Росії не увійде, а раз так – за що там воювати?!» На його думку, кількість людей, які вважають, що Україна – головний ворог, буде зменшуватися. З приводу ж меншою готовністю допомагати жителям Донбасу Калачов зазначив, що «це пов'язано з загальноекономічною ситуацією в Росії – люди не готові платити зі своєї кишені за амбіції ДНР і ЛНР».

Ослаблення ж кримської ейфорії експерт пояснив тим, що «у людей була можливість розібратися щодо Криму, почалися роздуми». «Ті люди, які і раніше їздили в Крим, тепер відзначають: ціни зросли, сервіс не покращився. Незрозуміло, що вони придбали, якщо і раніше відпочивали там з російським паспортом і з російськими рублями»...

Джерело:

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме