"Поддержать"
Новости
Все новости

Місце, де ймовірно перебуває "золотий поїзд" Третього рейху взято під пильну охорону

У Польщі вирішили оточити район поблизу міста Валбжіха, в якому, ймовірно, може перебувати нацистський потяг, який під час війни вивозив золото з міста Вроцлава, але зненацька зник.

Співробітники поліції і служби безпеки на залізницях патрулюють цей район і не допускають до нього сторонніх людей, передає агенція AP.

У виданні відмічається, що протягом останніх днів багато людей прагнуть самостійно відшукати зниклий поїзд.

Місцева влада також закликає обережно ставитися до повідомлень про те, що поїзд нібито знайдений: в минулому неодноразово звучали подібні заяви, однак у підсумку вони не підтверджувалися.

Нагадаємо, що у серпні влада польського міста Валбжіха повідомила, що з ними зв'язалися адвокати, які нібито представляють двох чоловіків - поляка і німця - археологів, котрі в районі цього міста виявили німецький бронепоїзд часів Третього рейху вщент заповнений золотом.

Мова може йти про потяг, який наприкінці Другої світової війни перевозив значну кількість золота та інших коштовностей з Вроцлава до Валбжиха, проте зник в дорозі при досі не з'ясованих обставинах.

В околицях Валбжіха залишилася побудована нацистами система тунелів, в одному з яких, згідно з місцевими легендами і знаходиться зниклий поїзд.

У роки Другої світової війни нацистська Німеччина конфіскувала в урядів окупованих країн золота на суму $550 млн, а також золото у фізичних осіб.

Сили союзників наприкінці війни виявили частину цього золота, проте його чимала кількість була вивезена через міжнародну банківську систему або приватними особами.

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость