"Підтримати"
Новини
Всі новини

Гравці "Шахтаря" підтримали дітей, які переховуються у бомбосховищах Маріуполя

У вівторок, 19 квітня, третій благодійний матч від початку війни в Україні провів донецький “Шахтар”. У Стамбулі “гірників” приймав місцевий “Фенербахче”.

Перед грою гімн України виконала Ольга Полякова. Цього разу обійшлося без ексцесів, як це було у Гданську, й українська співачка заспівала сольно без супроводу музики. Опісля всі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців.

Цього разу футболісти “Шахтаря” вийшли без напису українських міст на екіпіруванні. Зате у спеціальних футболках, на яких була зображена 4-річна Аліса, яка півтора місяця живе в підвалі в Маріуполі. Також на ігровій формі обох команд був напис “Футбол заради миру” (Football for peace).

Першого удару в матчі завдав Юхим Конопля вже на другій хв. М’яч пролетів поруч зі стійкою. Загалом же, ініціативою володіли господарі. І на 14-й хв. створили реальний момент для взяття воріт. Мерґім Беріша опинився перед Андрієм П’ятовим, проте воротар “Шахтаря” виграв цю дуель.

У середині тайму “Шахтар” уперше поцілив у площину воріт “Фенербахче”. Конопля подав точно на голову Кирилу Сігєєву. Нападник пробив по центру, де і перебував голкіпер. Турецька команда відповіла ударом Арди Ґюлера в руки П’ятову.

Попри те, що трибуни стадіону не були заповнені, фанати “Фенербахче” гучно підтримували свою команду протягом усього матчу.

Рахунок був відкритий на 26-й хв. Господарі скористалися провалом “гірників” у захисті, Еннер Валенсія дыстав точну передачу від партнера, вийшов на П’ятова та спокійно переграв воротаря донеччан – 1:0.

Манор Соломон, котрий повернувся у розташування “Шахтаря”, майже відразу мав можливість встановити паритет. Півзахисник уникнув офсайду, пробіг майже пів футбольного поля, проте переграти голкіпера господарів не зміг, пробивши точно в нього.

Наприкінці тайму П’ятов урятував команду від другого пропущеного м’яча. Андрій відбив спробу Валенсії буквально з кількох метрів.

У перерві Роберто Де Дзербі зробив кілька замін. Зокрема, на поле вийшов Марлон. Одни з небагатьох легіонерів, котрий залишився в “Шахтарі”, а не втік додому чи в інший клуб.

На старті другого тайму кращими були “гірники”. Більше тримали м’яч. Зовсім поруч зі стійкою пробив Соломон. “Фенербахче” розраховував здебільшого на контрвипади. Один з них ледь не призвів до другого голу, проте удар головою гравця турецької команди виявився неточним.

Команди ніби і тримали темп гри, проте створити щось справді небезпечне не могли. Можна пригадати хіба удар Беріши зі штрафного в руки Олексію Шевченку.

“Шахтар” поступився в товариському благодійному матчі “Фенербахче” з рахунком 0:1. Відігратися “гірникам” так і не вдалося.

“Шахтар” анонсував ще товариські поєдинки проти “Севільї”, “Гайдука”, ПСЖ ы “Лаціо”. Про конкретні дати поки не повідомляли.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.