"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські футболісти вийшли у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" на НСК "Олімпійський" святкувало перемогу над "АЗ" з Алкмару у грі третього кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів (2:0), повідомляє УНН.

Перший момент у протистоянні виник на 13 хвилині. Простріл до карної зони "біло-синіх" ледь не завершився голом. Проте м'яч відлетів від нападника до рук Георгія Бущана. В середині тайму "АЗ" відзначився голом, але взяття воріт було відмінено через те, що м'яч до цього вийшов за межі поля. Нідерландці контролювали хід подій на полі, але гострих нагод не створювали.

У дебюті другої половини Стенгс мав шанс відкрити рахунок, але його удару не вистачило сантиметрів до цілі. Натомість в атаці у відповідь перехоплення Буяльського біля чужого штрафного призвело до голу Жерсона Родрігеса ударом під поперечину воріт.

Наприкінці години гри Супряга обіграв двох супротивників у чужій штрафній, але не зумів переграти голкіпера. На 74 хвилині Ідріссі напрочуд небезпечно пробив – трохи вище поперечини. Крапку у грі на 87 хвилині поставив Микола Шапаренко, який головою переправив м'яч у ворота з яких вийшов голкіпер Бізот – 2:0. У наступному епізоді ворота "Динамо" двічі врятувала поперечина.

Відзначимо, що суперником "Динамо" по раунду плей-офф за вихід до групового етапу Ліги чемпіонів стане переможець пари "Рапід" – "Гент" (трьох українців Яремчука, Безуса, Пластуна).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.