Всі новини

Плювок у суддю та розбиті ракетки: тенісиста оштрафували на 113 тис. дол.

27 ракетка світу австралієць Нік Кірьос покараний штрафом в розмірі 113 тис. дол. за неспортивну поведінку в матчі другого кола “Мастерса” в Цинциннаті (США) із росіянином Кареном Хачановим, повідомляє УНН з посиланням на CBS.

Більша частина штрафу (85 тис.) пов’язана із випадками неспортивної поведінки переможця шести турнірів АТР, серед яких лайливі слова на адресу головного арбітра матчу Фергюса Мерфі, зіпсований м’яч, й те, що покинув корт.

В одному із моментів Кірьос використав перерву, щоб без дозволу судді покинути корт і розбити дві ракетки. Також австралієць відмовився потиснути судді руку в кінці матчу і плюнув в його сторону, і називав Мерфі в третьому сеті “найгіршим суддею за всю історію”.

Зауважимо, що після детального розгляду поведінки австралійця в матчі з росіянином, який завершився поразкою австралійця 7:6 (3), 6:7 (4), 2:6, ATP може ще більше оштрафувати Кірьоса. Крім того, тенісисту загрожує відсторонення від матчів.