Всі новини

З Харкова до Києва пустять двоповерховий потяг


З суботи, 29 липня, швидкісний поїзд Інтерсіті № 719/720 буде ходити з Харкова в Київ і назад.

Як повідомили Vgorode у прес-службі "Укрзалізниці", рейси будуть виконуватися складом двоповерхового поїзда Skoda чеського виробництва щодня, крім вівторка з Києва та середовища з Харкова.

Поїзд відправлятиметься о 5:51 і прибуватиме в столицю о 11:13.
Зупинки на станціях:
- Люботин (06:16-06:18)
- Полтава-Київська (07:40-07:42)
- Миргород (08:32-08:34)
- Ромодан (08:52-08:54)
- Лубни (09:14-09:16)
- Гребінка (09:40-09:43)
- Бориспіль (10:39-10:40)
- Дарниця (10:56-10:58)

Фото: intercity.uz.gov.ua

З Києва відправлення Skoda заплановано на 18:09, прибуття до Харкова – 23:38.
Зупинки на станціях:
- Дарниця (18:25-18:26)
- Бориспіль (18:40-18:41)
- Гребінка (19:37-19:45)
- Лубни (20:10-20:20)
- Ромодан (20:41-20:45)
- Миргород (21:05-21:07)
- Полтава-Київська (21:58-22:00)

Нагадаємо, в харківському напрямку також ходять три пари швидкісних поїздів "Київ - Харків - Київ" категорії Інтерсіті+ (№ 722/721, № 724/723 і № 726/725).

За матеріалами: kh.vgorode.ua
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Також по темі
Країна озброєна: СБУ вилучила вогнестріл, вибухівку та боєприпаси
Коронавірус: страшна сила статистики і графіків
Пандемія: головні новини ранку 16 березня
Коронавірус наступає на людство: як убезпечити себе від зараження
Українці вважають мову важливим атрибутом незалежності
Краще за тиждень
Мультимедіа
Україна як і раніше космічна держава: "Циклон" і "Антарес" від КБ "Південний"
У США тривають бунти: в Атланті задіяна Нацгвардія
Лісові пожежі на Луганщині: загинуло 6, в лікарні 28 чоловік
Кримінальний дайджест: хабарники, здирники і шахраї
Герус розвалив українську енергетику й повинен відповісти - експерти