» » » З Харкова до Києва пустять двоповерховий потяг
Всі новини

З Харкова до Києва пустять двоповерховий потяг


З суботи, 29 липня, швидкісний поїзд Інтерсіті № 719/720 буде ходити з Харкова в Київ і назад.

Як повідомили Vgorode у прес-службі "Укрзалізниці", рейси будуть виконуватися складом двоповерхового поїзда Skoda чеського виробництва щодня, крім вівторка з Києва та середовища з Харкова.

Поїзд відправлятиметься о 5:51 і прибуватиме в столицю о 11:13.
Зупинки на станціях:
- Люботин (06:16-06:18)
- Полтава-Київська (07:40-07:42)
- Миргород (08:32-08:34)
- Ромодан (08:52-08:54)
- Лубни (09:14-09:16)
- Гребінка (09:40-09:43)
- Бориспіль (10:39-10:40)
- Дарниця (10:56-10:58)

Фото: intercity.uz.gov.ua

З Києва відправлення Skoda заплановано на 18:09, прибуття до Харкова – 23:38.
Зупинки на станціях:
- Дарниця (18:25-18:26)
- Бориспіль (18:40-18:41)
- Гребінка (19:37-19:45)
- Лубни (20:10-20:20)
- Ромодан (20:41-20:45)
- Миргород (21:05-21:07)
- Полтава-Київська (21:58-22:00)

Нагадаємо, в харківському напрямку також ходять три пари швидкісних поїздів "Київ - Харків - Київ" категорії Інтерсіті+ (№ 722/721, № 724/723 і № 726/725).

За матеріалами: kh.vgorode.ua
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Також по темі
Новини партнерів
ОПИТУВАННЯ
Чи повинна Україна допомагати окупованим територіям?
Найпоширеніші види хабарів в Україні
Аналіз запитів українців в інтернеті показав, що найбільше турбує мешканців кожної області України
ЗМІ: мешканці ОРДЛО залишаються без українських пенсій
Борг Києва за електроенергію становить понад 1 млрд грн
Кого читають у Facebook депутати
Краще за тиждень
Мультимедіа
Фотограф з Коростишева показує казковий світ природи: фото
В Кіровоградській області чоловіка розчавило бетонною плитою на подвір'ї власного будинку
У Львові автомобіль збив дівчину на пішохідному переході
Відомий співак збив людину біля церкви
У Дніпрі підірвали авто з дівчиною за кермом