"Підтримати"
Новини
Всі новини

Байден запропонував, більшість країн згодилися до 2030 року скоротити викид метану на 30%

В ході саміту СОР26 більше 100 країн світу погодилися з планом зі скорочення викидів метану на 30% до 2030 року. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Guardian.

План був запропонований адміністрацією американського президента Джо Байдена.
США вважає, що це здатне допомогти в боротьбі з кліматичною кризою в короткостроковій перспективі. До плану приєдналися 105 держав, серед них і Україна, а також країни ЄС, Велика Британія, Бразилія. У той же час до плану не долучилися Росія, Китай та Індія - найбільші забруднювачі навколишнього середовища.
В основі плану лежить скорочення викидів метану від газової та нафтопромисловості, відповідальних за третину викидів метану в США. Також до уваги потрапляють сміттєзвалища, шахти та агропромисловість. План, названий Global Methane Pledge, зможе зробити планету більш прохолодною на 0,2 градуса до 2050 року при виконанні мети. В основі плану лежить той факт, що метан поглинає в 80 разів більше тепла, ніж вуглець (СО2), проте швидше розкладається. Отже, скорочення його в атмосфері може відносно швидко зменшити середню температуру планети.
Країни пообіцяли до 2030 року скоротити обсяг викидів метану на 30% по відношенню до рівня 2020 року.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме