"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як скоротити бойові втрати на фронті знають у Міноборони

Вітчизняне оборонне відомство пропонує швидкий шлях вирішення низки болючих питань, що виникають при веденні ООС.
Про це, 8 жовтня, коментуючи порушення окупантами режиму припинення вогню, внаслідок чого ВСУ несуть санітарні та безповоротні втрати, заявив заступник гендиректора директорату політики цифровий трансформації та інформаційної безпеки Міноборони полковник Сергій Галушко, повідомляють «Українські Новини».

За його словами, аналіз ситуації на лінії зіткнення в районі ООС свідчить, що «поранення і загибель військовослужбовців відбуваються через снайперський вогонь далекобійної піхотної зброї».
«Чому? Тому що наші військовослужбовці виконують завдання на опорних пунктах першого ешелону, тобто у межах дальності прямого вогневого зіткнення з противником. Це перша причина втрат. Друга - велика протяжність лінії зіткнення. Тобто це сотні кілометрів, і є необхідність не лише у стаціонарних постах, а й патрулюванні та утриманні під контролем певних ділянок, розташованих за межами опорних пунктів, тому ці втрати - від мінно-вибухових пристроїв і того ж снайперського вогню», - пояснив представник Міноборони.
Він наголосив, що мінімізувати втрати можна за рахунок застосування роботизованих комплексів для спостереження, вогневого ураження, патрулювання і виявлення вибухових пристроїв, а також БПЛА, які застосовуються для цілеуказання «бойовим роботам» і коригування їхнього вогню, а також боротьби з безпілотниками противника.
«Рішення лежать на поверхні і це швидкий шлях вирішити низку питань, що виникають при веденні ООС. У нас значна кількість військових об'єктів значні периметри території, тому фізична охорона цих об'єктів поступається місцем роботизованим системам. Ті ж роботизовані платформи дозволять заощадити кількість особового складу, задіяну для охорони об'єктів», - резюмував Галушко.
Нагадаємо, наприкінці 2020 року Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння і військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) провів випробування бойового робота вітчизняної розробки, що призначений для проведення розвідувальних операцій, виявлення та знищення живої сили і легкоброньованих цілей противника.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме