"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кава на карантині: онлайн-уроки для тих, хто хоче справжньої львівської

Навчитися приготувати кофе-лате, освоїти навички малювання чи нарешті зайнятися йогою, чи удосконалити свою іноземну. Попит на такі відеоуроки зріс через карантин. Змінити активний спосіб життя на домашній режим не просто, кажуть психологи і радять серед онлайн-занять знайти своє.

Якщо ви геть засумували на карантині, прибрали двічі помешкання, прочитали кілька книжок і переглянули нові серіали, можна освоїти цікаві навички, не виходячи з дому. Наприклад, навчитися готувати улюблене лате, яке нині не купиш у кав'ярні та спекти тістечка, на які до цього не було часу.

Сотні рецептів та відеоблогів із приготування будь-чого можна знайти на теренах інтернету. Баристи однієї з львівських кав'ярень у своєму телеграм-каналі розповідають про секрети приготування кавових напоїв.

"Ми консультуємо онлайн з 10:00 до 20:00. Люди швидко і якісно можуть приготувати собі каву з допомогою бариста. Вони можуть вийти на зв'язок як в переписці, так відео. Кидаємо і відеоінструкції, ми вирішили бути корисними, ми захотіли, щоб люди, які сидять вдома і могли себе забезпечити смачною кавою", – розповів власник мережі кав'ярень Арсен Шлапак.
У телеграм-чат баристи завантажують відеоурок приготування напоїв за допомогою домашнього столового приладдя.

"Це звичайна колба з поршнем. Яку використовують для чаю. Схожі в поїздах "Укрзалізниці". – Чи можна там готувати каву? – Так, вона для цього призначена, для кави", – пояснив бариста Володимир Мацюк.

Також баристи консультують кавоманів та відповідають на запитання.

"Найчастіше питають, як правильно приготувати саму каву, тобто про молоко менше питають. У чаті залишається повідомлення, наші підказки. Удома приготувати взагалі без будь-яких проблем таку саму каву як в інший кав'ярнях. Все залежить від якості кави", – наголосив бариста.

На іншому відеоресурсі фахові поради вже від кондитерів. Петро Лісавнін та Наталія Єрьоміна діляться рецептурою тістечок-капкейків.

Психологи переконують: від початку карантину в інтернеті з'явилися безліч ідей, як використати вимушений відпочинок для здобуття нових навичок та самореалізації.

"У таких ситуаціях непевних розхитують за рамки людини, розхитується її границі і дуже важко і важливо всі границі назад зібрати. А таке структурування свого дня воно допомагає цьому. Що хочемо: йога, просто фізкультура рази 3 в день. Є поняття психології називається воно – таке жаргонне трішки сленгове – кухонна психотерапія", – розповів психолог Ігор Корнієнко.
Водночас психологи радять спілкуватися з друзями та знайомими телефоном чи в режимі відеозв'язку. Крім того, знайти більше часу і для тих, з ким живете під одним дахом.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини