"Підтримати"
Новини
Всі новини

У серпні у Вінниці на пленері змагатимуться кращі художники країниДуже цікавий мистецький захід збираються провести у Вінниці: тут пройде всеукраїнський пленер на звання кращого художника України.

У серпні до Вінниці з’їдуться митці з усієї країни на перший вінницький пленер всеукраїнського значення «Кращий художник». Це конкурс, де вони зображатимуть Вінницю, фіксуючи на полотнах її принади, повідомляє вінницький портал Vежа.
 
Очікується, що в такий спосіб вінницький мистецький арсенал поповниться багатьма роботами з іншим баченням краєвидів Вінниці. Роботи, які учасники заходу писатимуть (попередньо з 10 по 16 серпня, – VежА) вінничани та й всі охочі зможуть побачити у День міста.

Однак, закордонні митці, на думку керівника та творчого натхненника проекту, народного художника України Володимира Козюка – це наступний етап розвитку конкурсу «Кращий художник». Пілотний міський проект всеукраїнського значення за підтримки Мінкультури лише згодом обіцяє завоювати титул творчо-мистецької події, де братимуть участь імениті професійні художники-іноземці. Поки що їх участь можлива в якості журі або почесних гостей, які зможуть організовувати майстер-класи.  Крім того, як розповів пан Козюк, запрошувати професійних художників з інших країн, які отримують за свої картини по 150 тисяч доларів – це дороговартісне задоволення.

У рамках пленеру відбуватимуться творчі майстерні, майстер-класи, обмін досвідом, творчі зустрічі. А згодом на сайті міськради також має з’явитися інформація про початок конкурсу. Рішення про проведення пленеру «Кращий художник» прийняли вчора, 13 липня, на виконкомі міськради. Подати заявки на участь у відкритому пленері, куди запрошуються професійні художники від 16 років, необхідно буде до 4 серпня.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини