"Підтримати"
Новини
Всі новини

На Буковині народ масово ходить шляхами контрабандистівНа Буковині організували цікавий туристичний тур, який проходить шляхами, по яких пробиралися в усі часи контрабандисти. Сьогодні, 9 липня, перший такий виїзд.

Мандрівку стежками контрабандистів пропонують туристам на Буковині Зокрема, можна відвідати давні монастирі, палаци, церкви, дендропарки, поласують овечою бринзою місцевого виробництва, повідомляє Молодий буковинець

"У неділю, 9 липня, ми організовуємо перший такий туристичний тур, який охопить Красноїльськ, Сторожинець, село Будинець, урочище Солонець та інші маловідомі місцини. Хочемо, аби чернівчани та буковинці знали історію свого краю, – розповів директор Чернівецького екскурсійного бюро Павло Колядинський. – Назвали новий маршрут "Стежками контрабандистів". Оскільки це прикордонна зона, то тут завжди було багато контрабандистів, які переправляли різний товар. Досі сюди майже ніхто не їздив із туристичною метою. Але тут є дуже багато цікавого та пізнавального. Зокрема у Красноїльську, де проживають здебільшого румуни, є давні церкви, монастир Івана Сучавського. У Сторожинці – костел Святої Анни, друга на Буковині за красою ратуша, палац барона Оренштайна, чудовий дендропарк. В урочищі Солонець є басейни з унікальною мінеральною водою "Нафтуся". А в Будинці випускають відому воду "Буковинську".

Правда, новітні "контрабандисти" подорожуватимуть з паспортом - все ж таки прикордонна з Румунією зона.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини