"Підтримати"
Новини
Всі новини

Google хочуть побудувати власне місто


Материнська компанія Google Alphabet веде переговори зі владою каліфорнійського міста Сан-Хосе про землі під розширення свого кампусу.

Про це пише AIN.ua та УНІАН.

Компанія планує звести на ділянці площею близько 70 га офісні і житлові будівлі (близько 3000 будинків), R&D- та торговельні центри, створити додатково 20 000 робочих місць. Також передбачається будівництво в цьому районі масштабного транспортного вузла.

"Екстраординарна архітектура, урбаністичний дизайн, екологічність, торговельна інфраструктура і активні публічні простори стануть яскравими ознаками містечка Google", — йдеться в листі, підготовленому членами міської ради для засідання, де вирішувалося це питання.

Видання зазначає, що Google і її партнери займалися скупкою землі в регіоні вже багато місяців. Дві партнерські інвесторські групи вже інвестували в нерухомість регіону понад $130 млн. Поки що не можна сказати, як буде виглядати "місто Google": весь проект зараз на стадії закупівлі землі і компанія ще не показувала плани будівництва.

Місцеві жителі побоюються, що проект може позбавити малозабезпечених жителів даху над головою і негативно позначиться на загальній доступності житла в регіоні. В той же час створення великого транспортного хабу в Сан-Хосе може частково допомогти у проблемі із завищеними цінами на житло в районі кремнієвої Долини, оскільки дозволить співробітниками компаній з Долини швидше добиратися до регіонів, де житло дешевше.

За матеріалами: expres.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини